• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای ویژه‌‌برنامه‌های شب‌های قدر در بقاع متبرکه دامغان

اجرای ویژه‌‌برنامه‌های شب‌های قدر در بقاع متبرکه دامغان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان از اجرای ویژه‌‌برنامه‌های شب‌های قدر در بقاع متبرکه این شهرستان با حضور عموم مردم خبر داد.

 جمعه 18 خرداد 1397   91  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی میرکو با اشاره به شب قدر اظهار کرد: شب بیست‌ویکم ماه مبارک رمضان و شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) را پیش رو داشتیم و آیات و روایات متعددی، ارزش شب‌های قدر را شفاف بیان کرده است.
وی تصریح کرد: شب‌های قدر برتر از هزار ماه و زمان آمرزش گناهان و سبک شدن انسان‌ها از زنگار گناه است و نباید این فرصت را از دست داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان با تأکید بر اینکه برنامه‌های ویژه‌ای در بقاع متبرکه شهرستان در شب‌های قدر برگزار شده است، اضافه کرد: مراسم ویژه در جوار حرم مطهر امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) برگزار شد و هر ساله حضور پرشور مردم را در این مراسم شاهد هستیم.
میرکو با بیان اینکه از سوی دیگر سفره‌های افطاری ساده تا پایان ماه مبارک رمضان برپاست، اظهار کرد: محل تأمین‌ مالی انجام این اقدام ارزشی، از موقوفات با این نیت و کمک‌های مردمی است.
وی اظهار کرد: شب‌های قدر برتر از هزار ماه است و نباید این فرصت طلایی را جهت آمرزش گناهان از دست داد و باید نهایت بهره را در این شب‌ها برد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر