• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دوره آموزشی مبلغان طرح ضیافت الهی در قم بر گزار شد

دوره آموزشی مبلغان طرح ضیافت الهی در قم بر گزار شد

دوره آموزشی ویژه مبلغان طرح «ضیافت الهی» طی دو روز با حضور استادان برجسته علوم دینی وتبلیغ در قم برگزار شد.

 شنبه 22 اردیبهشت 1397   72  0      

به گزارشستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه، دوره آموزشی مبلغان طرح «ضیافت الهی» ویژه ماه مبارک رمضان ۱۳۹۷، به مدت دو روز در قم برگزار شد.
در این دوره که طی روزهای پنجشنبه و جمعه ، ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت‌ماه به میزبانی مجتمع آموزشی فرهنگی امامزاده شاه سید علی(ع) برگزار شد، مبلغان در دو گروه و طی نوبت‌های صبح و عصر، در جلسات آموزشی شرکت کردند.
مبلغان اعزامی به استا نهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، یزد و لرستان در گروه نخست و مبلغان اعزامی به سیستان و بلوچستان، کرمان، کرمانشاه، کردستان، تهران، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، گلستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان و همدان در گروه دوم قرار داشتند.
بر اساس این گزارش همه مبلغان اعزامی که ثبت‌نام آنها توسط سرگروه استان مورد تایید نهایی قرار گرفته بود باید در این دوره شرکت می کردند. اسامی مبلغانی که در این دوره حضور یافته اند ، به عنوان لیست نهایی به استان‌ها معرفی خواهند شد.
برنامه آموزشی این دوره از ساعت ۸:۳۰ روز پنجشنبه با موضوع «ترویج فرهنگ وقف علوی» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف آغاز شد ودر نوبت عصر نیز با همین موضوع از ساعت ۱۵ تا ۱۷ ادامه داشت.
کلاس «جمع‌آوری محتوای منبر مناسب ماه رمضان» با حضور استاد رفیعی ازساعت ۱۱ تا ۱۳ صبح روز پنجشنبه برگزار شد، ضمن اینکه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ همان روز، استاد قرائتی در مورد «روش بیان تفسیر» به سخنرانی پرداختند.
در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه نیز چهار عنوان کلاس با موضوعات «اولویت‌شناسی تبلیغی ماه رمضان» از ساعت ۸ تا ۱۰ با حضور استاد ماندگاری، «روش بیان تفسیر» از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با سخنرانی استاد قرائتی، «روش بیان احکام» از ساعت۱۵ تا ۱۷ با حضور استاد هوشیاری و «اولویت‌شناسی تبلیغی ماه رمضان» از ۱۷ تا ۱۹ با سخنرانی استاد ماندگاری برپا شد.
اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف، مجری این دوره آموزشی واعزام مبلغان به مناطق مختلف کشور است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار