• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش تجلیل از فعالان طرح آرامش بهاری و حافظان قرآن کریم

همایش تجلیل از فعالان طرح آرامش بهاری و حافظان قرآن کریم

از فعالان طرح آرامش بهاری و حافظان و مربیان قرآن کریم استان سمنان تجلیل شد.

 شنبه 15 اردیبهشت 1397   68  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، همزمان با ولادت با سعادت حضرت مهدی موعود(عج) آئین اختتامیه طرح آرامش بهاری و تجلیل از منتخبان اصحاب وقف و بقاع متبرکه استان سمنان برگزار شد.
در این آئین که در آستان مقدس امامزاده یحیی بن موسی الکاظم(ع) برادر امام رضا(ع) برگزار شد همچنین از معلمان و مربیان قرآن کریم و خادمان نماز این استان تجلیل شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در این مراسم گزارشی از اجرای طرح ارمش بهاری همزمان با عید نوروز امسال پرداخت و گفت: این طرح در 68 بقعه و مکان زیارتی استان سمنان برگزار شد.
حجت الاسلام عبدالله واحدی استقبال از طرح آرامش بهاری در استان سمنان توسط مردم و زائران حرم رضوی را بسیار گسترده خواند و اظهار داشت: در قالب طرح آرامش بهاری خیمه های معرفت نیز در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه برپا شد و در این خیمه ها 60 روحانی شامل 40 روحانی اعزامی و 20 روحانی بومی به فعالیت های تبلیغی و دینی پرداختند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: در نوروز امسال 331هزار و 916 نفر زائر به امامزادگان و بقاع متبرکه این استان مراجعه و از خدمات این مراکز بهره مند شده اند.
استان سمنان دارای 165 امامزاده و بقاع متبرکه است که آستان مقدس امامزاده یحیی بن موسی الکاظم(ع) برادر بزرگوار حضرت علی بن موسی الرضا (ع) از جمله مهم ترین بقاع متبرکه این استان است.در این مراسم که جمعی از روحانیون و مسئولان فرهنگی و اجرایی و فعالان وقف حضور داشتند، از منتخبان وقف و بقاع متبرکه و نیز معلمان و مربیان قرآن کریم و خادمان نماز تجلیل شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار