• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

قدردانی رئیس سازمان اوقاف از حضور گرم مسئولان و مردم در آیین افتتاحیه مسابقات بین‌المللی قرآن

قدردانی رئیس سازمان اوقاف از حضور گرم مسئولان و مردم در آیین افتتاحیه مسابقات بین‌المللی قرآن

رئیس سازمان اوقاف از حضور گرم مسئولان و مردم در آیین افتتاحیه سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کرد و گفت: ان شاء الله در آینده نزدیک، پیروزی مردم فلسطین و نابودی رژیم صهیونستی را در جهان شاهد باشیم و پیروزی امت اسلامی را جشن بگیریم.

 شنبه 1 اردیبهشت 1397   84  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام و المسلمین علی محمدی؛ نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه طی سخنانی در آیین افتتاحیه سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران ضمن خوش آمد گویی و تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: در این دوره از مسابقات نمایندگان ۸۴ کشور جهان شامل قاریان،حافظان، داوران، محققان و پژوهشگران قرآنی حضور دارند که لازم می‌دانم از همه آنها و مسئولین محترم نظام، جامعه قرآنی و متسابقین که حضور پیدا کردند، تشکر و قدردانی کنم.
رئیس سازمان اوقاف در ادامه سخنان خود گفت: خدا را شاکریم که به ما عنایت کرد که میزبان نمایندگان قرآنی از کشورهای مختلف با گویشها، زبانها و فرهنگهای مختلف در سایه همدلی، وحدت و انس با قرآن در کنار هم بنشینیم و آیات قرآن کریم را زمزمه کنیم.
رئیس ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور با اشاره به برگزاری همزمان ۵ مسابقه بین‌المللی قرآنی در شهرهای قم، مشهد و تهران تصریح کرد: مسابقات طلاب در رشته‌های قرائت و حفظ و خطابه در قم، مسابقات دانشجویان مسلمان در شهر مشهد، مسابقات بانوان در رشته حفظ در تهران، مسابقات قرآنی روشندلان در رشته‌های قرائت و حفظ در تهران همزمان با سی‌وپنجمین دوره این مسابقات برگزار و در مجموع ۳۷۰نفراز متسابقین مهمان جمهوری اسلامی ایران هستند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی افزود: امیدورام خداوند کریم این توفیق را به ما بدهد که در جهت قرآن گام برداریم و در این حوزه قرآنی به وظایف خود عمل کنیم.
وی با تقدیر و تشکر از حضور بی سابقه مردم و مسئولین نظام در مراسم افتتاحیه سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تصریح کرد: از همه اساتید، معلمان، قاریان و مسئولین و مردم برای حضور در افتتاحیه این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم خداوند این توفیق را به ما بدهد که در همه حال در محضر قرآن باشیم.
رئیس سازمان اوقاف با اشاره به شعار یک کتاب یک امت که به‌عنوان شعار سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم انتخاب شده است، تاکید کرد: ان شاء الله در آینده نزدیک، پیروزی مردم فلسطین و نابودی رژیم صهیونستی را در جهان شاهد باشیم و پیروزی امت اسلامی را جشن بگیریم.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی در پایان از حضور دکتر ولایتی مشاور امور بین‌الملل مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولین لشگری و کشوری، خانواده معزز شهدای مدافعین حرم، جانبازان و آزادگان سرافراز کشورتقدیر و تشکر کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار