• امروز دوشنبه ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

مردم حفظ نظام و ارکان‌های انقلاب را جدای از مشکلات اقتصادی می‌دانند/ دولت‌مردان پاسخ جدی به مطالبات مردم بدهند

مردم حفظ نظام و ارکان‌های انقلاب را جدای از مشکلات اقتصادی می‌دانند/ دولت‌مردان پاسخ جدی به مطالبات مردم بدهند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دامغان با بیان اینکه مردم حفظ نظام و ارکان‌های انقلاب را جدای از مشکلات اقتصادی می‌دانند، گفت: دولت‌مردان پاسخ جدی به مطالبات مردم بدهند.

 جمعه 11 اسفند 1396   116  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی میرکو درباره پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن به مسؤولان، اظهار کرد: طی این ۳۹ سال و در آستانه ۴۰ سالگی جمهوری اسلامی مردم لحظه‌ای خودشان را از ولایت و رهبری جدا نکردند و نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه درست است کشور مشکلات زیادی دارد، افزود: مردم در حوزه اقتصاد و معیشت با مشکل مواجه‌اند و در فشار هستند و تورم و بیکاری مردم را رنج می‌دهد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دامغان با تأکید بر اینکه مردم بحث حفظ نظام جمهوری اسلامی و ارکان‌های انقلاب را جدا از اقتصاد می‌دانند، تصریح کرد: مردم به ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های امام راحل و شهدا ارزش می‌دهند و وفادار هستند و این مهم را به اثبات رساندند.

میرکو با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند «۲۲ بهمن تماشایی خواهیم داشت»، اضافه کرد: ببینیم مردم چه حماسه‌ای را آفریدند و حتی در روستاها هم مردم وفاداری و دل‌بستگی خود را به‌نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه همه‌کسانی که به کشور ما و ولایت و رهبری ما برداشت سویی دارند هیچ کاری نمی‌توانند انجام دهند، تصریح کرد: خواب دشمن نسبت به ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران پریشان است و هیچ کاری نمی‌توانند انجام دهند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دامغان با تأکید بر اینکه ملت ایران قرص و محکم پای انقلاب اسلامی و ارزش‌های اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند، اضافه کرد: به دشمن اجازه نمی‌دهند در این رابطه یاوه‌گویی کند.

میرکو با بیان اینکه حالا نوبت دولت‌مردان است که پاسخ جدی به مطالبات مردم بدهند، اظهار کرد: در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام بردارند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار