• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نخستین همایش ملی «وقف و علم و فناوری» برگزار می‌شود

نخستین همایش ملی «وقف و علم و فناوری» برگزار می‌شود

دبیر اجرایی همایش ملی وقف و علم و فناوری از برگزاری نخستین همایش ملی «وقف و علم و فناوری» در ۹ اسفندماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد خبر داد

 شنبه 5 اسفند 1396   103  0      

به گزارش ستاد راهبردی طلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه جعفر زارع؛ دبیر اجرایی همایش ملی وقف و علم و فناوری با اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی وقف و علم و فناوری در ۹ اسفندماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: مدت سه سال است که روزی را به نام وقف و علم و فناوری در تقویم داریم.
وی افزود: شاهد سیر بلوغ در مفهوم علم و فناوری هستیم و در سال ۹۱ در راستای جهت‌دهی موقوفات به سمت نیازهای روز جامعه با همکاری سایر کمیته‌های همیاری و سازمان اوقاف و امور خیریه پیش رفتیم و تمام اتفاقات موثری که در کشور در این خصوص شاهد هستیم، نتیجه این تلاش است.
دبیر اجرایی همایش ملی وقف و علم و فناوری با اشاره به اینکه در این موضوع به سرمایه انسانی نیاز داریم و نمی‌توانیم تمام بودجه‌ها را بر دوش دولت بیندازیم، تاکید کرد: مردم از مفاهیم وقف استفاده و سرمایه‌های انسانی را تقویت کنند.
وی خاطرنشان کرد: محورهای همایش تبیین ضرورت توسعه وقف علم و فناوری، بهبود نظام مدیریت وقف علم و فناوری، الگوی توسعه و اجرایی‌سازی گفتمان وقف علم و فناوری و نقش علم و فناوری در احیاء و ارتقای بهره‌وری موقوفات است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار