• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهپیمایی ۲۲ بهمن بلای جان دشمنان انقلاب است

راهپیمایی ۲۲ بهمن بلای جان دشمنان انقلاب است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: بهمن‌ماه یادآور خاطرات خوشی برای بدخواهان ایران اسلامی نبوده و راهپیمایی ۲۲ بهمن بلای جان دشمنان انقلاب شده است.

 شنبه 21 بهمن 1396   100  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله واحدی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در بهمن‌ماه سال ۵۷ با پیروی از رهبر فرزانه و معمار کبیر انقلاب، مشتی محکم بر دهان مستکبرین زدند و با سردادن شعار نه شرقی، نه غربی، با استقرار جمهوری اسلامی در کشور، رژیم ستم‌شاهی را به بایگانی تاریخ فرستادند.
وی افزود: دشمنان قسم‌خورده اسلام از آن زمان تاکنون در برهه‌های مختلف تاریخی با خیال باطل تلاش کرده تا مردم را نسبت به‌نظام و انقلاب دلسرد کند ولی مردم ولایتمدار ایران اسلامی با حضور در صحنه‌های مختلف همواره آنان را مأیوس کرده‌اند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: بدخواهان در طول دوران استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با استفاده از هزاران حقه و کلک تلاش کردند تا بین مردم و انقلاب شکاف ایجاد کنند و از این طریق به حکومت اسلامی ضربه بزنند؛ ولی به فضل خدا و با بصیرت مردم همواره خود در چاهی افتاده‌اند که تلاش داشتند ملت فهیم ایران را در آن گرفتار کنند.
وی عنوان کرد: امروز خوشبختانه به‌جایی رسیده‌ایم که دیگر مردم به‌خوبی با نیات پلید و ددمنشانه مستکبران جهانی و مزدوران آنان در جهان آشنا شده‌اند و طرح‌ها و برنامه‌های آنان برای مقابله با خواست حداکثری مردم غیور ایران اسلامی بی‌اثر شده است.
واحدی افزود: دشمنان ایران اسلامی درراه مقابله با خواسته به‌حق مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند و درراه رسیدن به هدف خود از مبارزه نظامی و اعمال تحریم‌های ظالمانه هم استفاده کردند، ولی راه به‌جایی نبردند.
وی با اشاره به اینکه مردم انقلاب را به خواست خود برگزیدند، خاطرنشان کرد: بدخواهان امروز به این نتیجه رسیده‌اند که راهی جز زانو زدن در مقابل اراده آهنین مردم ایران اسلامی ندارند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار