• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بی توجهی به محرومان یکی از مصادیق منکر است

بی توجهی به محرومان یکی از مصادیق منکر است

در پنجمین روز از دهه مبارکه فجر همایش «معروف بزرگ، حفظ نظام اسلامی» با حضور پررنگ مسئولان شهری و استانی درآستان مقدس امامزاده یحیی(ع) سمنان برگزار شد.

 سه شنبه 17 بهمن 1396   96  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در این همایش طی سخنانی با بیان این که امر به معروف و نهی از منکر گستره ای به وسعت جوامع محلی و شهری تا بسترهای منطقه ای و جهانی را دربرمی گیرد اظهار داشت: حضور مدافعان حرم در هزاران کیلومتر از جغرافیای منطقه ای به اعتبار نامحدود بودن گستره امر به معروف و نهی از منکر به جغرافیا و زمان است.
سردار حسن زاده با توصیه به حاضران برای مطالعه وصیتنامه شهید عباس دانشگر و مشاهده دغدغه مندی یک جوانِ انقلابی گفت: این شهید بیست و دو ساله در فرازی از وصیتنامه خود گلایه می کند که چرا ما همچون افراد بیهوش دردی را احساس نمی کنیم و دغدغه ای نداریم.
وی افزود: اگر هدف گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر است باید ابتدا سطح دغدغه مندی ما ارتقاء پیدا کند.
فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با اشاره به بخش های دیگری از وصیتنامه شهید دانشگر تصریح کرد: این که داعش در یک روز یکهزار و 700 نفر را سر می برد و فرات را رنگین می کند و بسیاری از مردم جهان واکنشی نسبت به این موضوع نشان نمی دهند نشان دهنده ضعف فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر است.
حسن زاده در پایان عدم رسیدگی به محرومان را یکی از مصادیق منکر عنوان کرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار