• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ارتقاء سطح علمی کشور یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

ارتقاء سطح علمی کشور یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

در پنجمین روز از دهه مبارکه فجر همایش «معروف بزرگ، حفظ نظام اسلامی» با حضور پررنگ مسئولان شهری و استانی درآستان مقدس امامزاده یحیی(ع) سمنان برگزار شد.

 سه شنبه 17 بهمن 1396   86  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز در این همایش با اشاره به نامگذاری اقتصادی سنوات مختلف توسط رهبر معظم انقلاب گفت: متأسفانه ما از این امر غافل بودیم و دقت لازم را در پیاده سازی و اجرایی کردن فرامین رهبری نداشته ایم اما با وجود ضعف های موجود وضعیت اقتصادی کشور بسیار مطلوب تر از زمان پیروزی انقلاب است.
آسیابی ارتقاء سطح علمی کشور را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: افزون بر این فراوانی ارزاق نسبت به پیش از انقلاب بسیار بیشتر شده است.
وی با استناد به تصریح کارشناسان علمی و اقتصادی مبنی بر توفیق چشم گیر انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف گفت: دشمنی هایی که با ایران صورت می گیرد به این دلیل است که دشمنان چشم دیدن توفیقات اقتصادی و استقلال ما را ندارند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان استقلال سیاسی و اقتصادی را از مهم ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و تأکید کرد: آمران به معروف و تمامی مسئولان باید دستاوردهای انقلاب را به ویژه برای نسل جوان تبیین کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار