• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دستاوردهای جمهوری اسلامی را برای جوانان تبیین کنیم

دستاوردهای جمهوری اسلامی را برای جوانان تبیین کنیم

در پنجمین روز از دهه مبارکه فجر همایش «معروف بزرگ، حفظ نظام اسلامی» با حضور پررنگ مسئولان شهری و استانی درآستان مقدس امامزاده یحیی(ع) سمنان برگزار شد.

 سه شنبه 17 بهمن 1396   106  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین واحدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با بیان این که دشمنان اسلام نقاط جزئی تاریک در صفحه سپید انقلاب را بزرگنمایی می کنند گفت: دشمنان با سیاهنمایی بخش های جزئی خالی از این لیوان پر را به گونه ای جلوه می دهند که گویی انقلاب اسلامی ایران هیچ ثمری نداشته است.
واحدی با اشاره به این که دشمنان، معدود نقاط روشن دروغین در کارنامه تاریک رژیم منحوس پهلوی را نیز بزرگنمایی می کنند گفت: متأسفانه این موارد در فضای مجازی بسیار برجسته می شوند و بر همین اساس، یکی از وظایف ما این است که دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران را برای جوانان و نوجوانان تبیین کنیم.
وی خارج کردن کشور از تحت استبداد رژیم ستم شاهی را یکی از اهداف سه گانه امام خمینی(ره) در ابتدای نهضت عنوان کرد و گفت: امام(ره) در تبیین دو هدف دیگر تأکید می کردند که من می خواهم جهان اسلام را از تحت استبداد کفار خارج و زمینه را برای ظهور حضرت مهدی(عج) فراهم کنم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اعلام این مطلب که تا این لحظه 15 هزار حافظ از یک جزء تا کل قرآن در استان سمنان تربیت شده اند گفت: پیش از انقلاب این میزان از آشنایی با قرآن کریم وجود نداشت ضمن آن که فعالیت های فرهنگی در بیش از 8 هزار امامزاده کشور بسیار ناچیز بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار