• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت‎نام در بخش آواها و نغمات دینی مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد

ثبت‎نام در بخش آواها و نغمات دینی مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد

مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف وامور خیریه با هدف ارتقای سطح چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آواها و نغمات دینی، ثبت‌نام در چهار رشته را آغاز کرد.

 شنبه 14 بهمن 1396   65  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه مرکز امور قرآنی این سازمان با هدف ارتقای سطح چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آواها و نغمات دینی، ثبت‌نام در رشته‌های همسرایی و همخوانی، مقطع خوانی گروهی، آثار چند زبانه و انشاد انفرادی را براساس برنامه زمانبندی آغاز کرد.
جوایز بخش آواها و نغمات دینی در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، به شرح ذیل است:
در رشته همسرایی و همخوانی به گروه اول ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر و تندیس مسابقات، گروه دوم ۱۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر، گروه سوم ۱۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر، گروه چهارم ۱۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر و گروه پنجم ۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر اهداء می‌شود.
در رشته مقطع خوانی به گروه اول ۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر و تندیس مسابقات، گروه دوم ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر و گروه سوم ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر اهداء خواهد شد.
در رشته آثار چند زبانه گروهی به گروه اول ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر و تندیس مسابقات، گروه دوم ۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر و گروه سوم ۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر اهداء می‌شود.
در رسته انشاد انفرادی به رتبه اول ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر و تندیس مسابقات، رتبه دوم ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر و رتبه سوم ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر اهداء خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آواها و نغمات دینی تا سی‌ام بهمن ماه در سایت www.quraniran.ir ثبت‌نام کنند.
همچنین علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ثابت ۰۲۱۶۴۸۷۲۶۲۹ ، ۰۲۱۶۴۸۷۲۶۲۴ و شماره همراه ۰۹۳۸۱۲۵۳۶۷۶ تماس بگیرند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار