• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همراهی و اتحاد ملت ایران دشمنان ما را در نیل به اهدافشان باز داشت

همراهی و اتحاد ملت ایران دشمنان ما را در نیل به اهدافشان باز داشت

استاندار سمنان گفت: همراهی و اتحاد ملت ایران ؛ دشمنان ما را در نیل به اهدافشان باز داشت.

 پنج شنبه 12 بهمن 1396   87  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، سیدشهاب‌الدین چاوشی صبح امروز در آیینی که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار سمنان در آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) در قالب آیین‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر در گلزار شهدای شهرستان سمنان آغاز شد، اظهار داشت: خداوند بزرگ را شاکریم که توفیق داریم تا دهه فجر دیگری را تجربه کنیم؛ دهه فجر ایام شادمانی و سرور ملت ایران است.
وی تصریح کرد: یاد امام شهیدان و شهدای والامقام انقلاب اسلامی ایران از شهدای آغاز انقلاب تا هشت سال دفاع مقدس و شهدای حرم را گرامی می‌داریم.
استاندار سمنان گفت: دولت تدبیر و امید سعی دارد تا اقتدار ملت ایران را حفظ کند؛ مشکلات ما ناشی از خصومت دشمنان و بدخواهانی است که توانایی دیدن نور انقلاب را ندارند
چاوشی بیان کرد: همراهی و اتحاد ملت ایران، دشمنان ما را در نیل به اهدافشان بازداشت؛ آمریکائیان داعش را ساختند تا چهره مشمئزکننده‌ای را از اسلام ناب محمدی نشان دهند؛ اما همراهی مردم باعث شد تا افتخار مبارزه با تروریسم بنام ایرانیان ثبت شود.‌
وی تصریح کرد: این انقلاب از آن مردم است و بدون همراهی و اتحاد آنان نیز پایدار نخواهد ماند؛ هر کسی ظرفیت و حوصله خدمت به مردم شریف و انقلابی ایران را ندارد باید جایگاه خود را به سربازان تازه‌نفس واگذار کند.
استاندار سمنان گفت: هر کسی راه خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات مردم را انتخاب کند، ما دست‌بوس او نیز خواهیم بود.
چاوشی تصریح کرد: به فضل الهی با همه مشکلات موجود، دولت جمهوری اسلامی از بهمن سال گذشته تاکنون تعداد ۴۱۶ پروژه عمرانی را در استان سمنان اجرا کرده است.
وی افزود: ۳۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای اجرایی شدن پروژه‌های استان سمنان هزینه شده است؛ بسیاری از زیرساخت‌های کشور به‌گونه‌ای است که می‌توانیم بگوییم حداقل امکانات برای آسایش مردم فراهم شد.
استاندار سمنان گفت: بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب همه مسؤولان باید دست به دست هم داده و برای رونق اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم؛ همه با هم یک‌بار دیگر جهاد سازندگی را عملی می‌کنیم.
چاوشی بیان کرد: تمام قوا باید در اصلاح امور کشور در کنار دولت قرار بگیرند؛ رئیس‌جمهوری اعلام کرد که باید در پایان این دولت فقر مطلق ریشه‌کن شود.
وی تصریح کرد: اگر نتوانیم بر فقر مطلق فائق آییم؛ ادامه حیات انقلاب با مشکل مواجه خواهد شد.‌
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار