• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مباحث علمی و پژوهشی از اولویت‌های وقف در استان است/ مطالبات رهبری در حوزه علم و فناوری تکلیف ما را سنگین‌تر کرد

مباحث علمی و پژوهشی از اولویت‌های وقف در استان است/ مطالبات رهبری در حوزه علم و فناوری تکلیف ما را سنگین‌تر کرد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: با توجه به کارشناسی‌های انجام‌شده، ایجاد وقف‌های جدید با نیات علمی و پژوهشی یکی از نیازهای استان بوده و از اولویت‌های ایجاد وقف جدید است.

 چهارشنبه 20 دی 1396   145  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله واحدی در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان و پارک علم و فناوری استان سمنان اظهار کرد: وقف یکی از سنت‌های حسنه‌ای است که در حوزه‌های مختلف جامعه، یاری‌رسان بوده و می‌تواند پشتوانه‌ای برای بسیاری از فعالیت‌های جامعه باشد.
وی با بیان اینکه وقف، احسان با اکرام است و در آن کرامت افراد حفظ می‌شود، افزود: مباحث علم و پژوهشی، ازدواج جوانان، اشتغال جوانان از جمله اولویت‌های شناسایی‌شده برای ایجاد وقف جدید است که در اقدامات مشترک دو دستگاه در فرایند اجرایی شدن تفاهم‌نامه می‌توانیم به آن پرداخت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: در زمینه علم و فناوری، در گذشته‌های دوری که بسیاری از کشورهای پیشرفته و علمی امروز، چنین جایگاهی نداشتند، کشور ما جایگاه برتر و اول علمی داشت.
وی به تأکیدات رهبری در حوزه علم و فناوری اشاره کرد و گفت: طی سال‌های اخیر با بررسی نیت‌های موقوفات استان، مباحث علمی، پژوهشی و فناوری به عنوان یکی از اولویت‌های ایجاد وقف جدید در استان سمنان انتخاب شده است ولی مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری تکلیف ما را سنگین‌تر کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار