• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شمار نام‌نویسی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت

شمار نام‌نویسی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم؛ در حالیکه چهار روز تا اتمام ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم فرصت باقی مانده، آمار ثبت‌نام کنندگان در این آزمون از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت.

 سه شنبه 26 دی 1396   155  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان،آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم؛ در حالیکه چهار روز تا اتمام ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم فرصت باقی مانده، آمار ثبت‌نام کنندگان در این آزمون از مرز 100 هزار نفر گذشت.
براساس این گزارش طبق آماری که روز شنبه (23 دی ماه) اعلام شد، تعداد متقاضیان شرکت در این آزمون 85 هزار نفر بود. هم‌اکنون استان اصفهان با 14 هزار 585 ثبت‌نام، آمار بیشترین ثبت‌نام و کهگیلویه و بویراحمد با 558 ثبت‌نام آمار کمترین ثبت‌نام را به خود اختصاص داده‌اند؛ استان قم با 5 هزار و 777 ثبت‌نام در صدر آمار ثبت‌نام کنندگان نسبت به جمعیت استان قرار دارد.
گفتنی است ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از هجدهم آذرماه آغاز شده و تا پایان دی‌ماه ادامه دارد. آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه پنجشنبه دهم اسفندماه در بیش از 26 رشته و در 420 حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار