• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مراسم ویژه عزاداری اربعین حسینی (ع) در بقاع متبرکه سمنان

برگزاری مراسم ویژه عزاداری اربعین حسینی (ع) در بقاع متبرکه سمنان

مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از پیش‌بینی برنامه‌هایی برای برگزاری مراسم عزاداری اربعین حسینی (ع) در بقاع متبرکه این استان خبر داد.

 پنج شنبه 29 مهر 1395   397  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، بهنام مطلبی با اشاره به اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی ویژه ماه‌های محرم‌الحرام و صفرالمظفر در استان سمنان اظهار داشت: برگزاری مراسم عزاداری اربعین حسینی (ع) در این استان طبق برنامه‌های ابلاغی دهه اول محرم از قبیل حرکت دسته‌های عزاداری به سمت امامزادگان و بقاع متبرکه، قرائت زیارت عاشورا، سخنرانی، مداحی و سینه‌زنی و... خواهد بود.

وی تصریح کرد: نسبت به برگزاری مراسم عزاداری روز شهادت امام حسن مجتبی (ع) بر اساس برنامه‌های ابلاغ‌شده از قبیل حرکت دسته‌های عزاداری به سمت امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص، قرائت زیارت عاشورا، سخنرانی، مداحی و سینه‌زنی و... اقدام می‌شود.

مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان افزود: با توجه به اینکه به عزاداری به مناسبت شهادت امام حسن مجتبی (ع) توجه کمتری صورت گرفته، باید نسبت به برگزاری مراسم در این روز اهتمام ویژه‌ای صورت پذیرد.

مطلبی بیان کرد: برگزاری مراسم عزاداری روز شهادت امام رضا (ع) بر اساس برنامه‌های ترسیمی در استان سمنان انجام می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار