• امروز چهارشنبه دوم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

راه‌اندازی سامانه بلوتوث در بقاع متبرکه شاخص سمنان/ موقوفات حسینی معرفی می‌شود

راه‌اندازی سامانه بلوتوث در بقاع متبرکه شاخص سمنان/ موقوفات حسینی معرفی می‌شود

دبیر شورای اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان از راه‌اندازی سامانه بلوتوث در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص سمنان خبر داد.

 یک شنبه 25 مهر 1395   334  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، بهنام مطلبی با اشاره به اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی ویژه ماه‌های محرم‌الحرام و صفرالمظفر در استان سمنان اظهار داشت: نسبت به انجام مصاحبه مطبوعاتی پیرامون اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی در امامزادگان و بقاع متبرکه و معرفی موقوفات مرتبط استان سمنان اقدام شده است.

وی بیان کرد: فضاسازی و انجام تبلیغات محیطی مناسب با نصب بنر، پوستر و جملاتی از بیانات امام (ره) و مقام معظم رهبری با موضوع قیام عاشورا در سطح شهرستان‌ها نیز انجام شده است.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان تصریح کرد: ارسال پیامک به جامعه هدف در خصوص اعلام تقویم زمانی مراسم عزاداری در امامزادگان و بقاع متبرکه و همچنین پیامک‌های مناسبتی و مذهبی متناسب با سوگواره بصیرت عاشورایی انجام گرفته است.

مطلبی افزود: راه‌اندازی سامانه بلوتوث در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص و ارسال احادیث مرتبط برای زائرین و عزاداران عاشورایی نیز در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد:‌ اطلاع‌رسانی برنامه‌های امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص در ایام محرم به صورت بنر، در ورودی‌های اصلی بقعه انجام شده است.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان گفت:‌ در خصوص معرفی موقوفات به‌ویژه موقوفات مرتبط با حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، آثار و برکات وقف، در قالب سخنرانی، توزیع هدفمند بروشور، کتابچه، پوستر و.... بین زائران و عزاداران عاشورایی در سطح امامزادگان و بقاع متبرکه اقدام شده است.

مطلبی افزود: همه شهرستان‌ها باید نسبت به تهیه گزارش مصور و مستند از برنامه‌ها و حضور مردم در کلیه بقاع متبرکه اقدام کنند.

وی تصریح کرد:‌ در ایستگاه‌های همه واقف باشیم، بسته‌هایی اطلاع‌رسانی از عملکرد اوقاف، آثار و برکات وقف، آمار و اطلاعات قابل نشر موقوفات، معرفی موقوفات خصوصاً موقوفات مرتبط با حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، ارائه جزوه، بروشور و کتابچه با موضوع وقف نامه‌های امام حسین (ع) و دیگر ائمه معصومین (ع) و ... در اختیار عموم علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان گفت: نسبت به نصب بنر، پلاکارد، توزیع بروشور و... در خصوص رعایت حجاب، چادر حجاب برتر، امر به معروف و نهی از منکر و... در امامزادگان و بقاع متبرکه اقدام شده است.

مطلبی بیان کرد: فضاسازی و سیاه‌پوش کردن کلیه بقاع و اماکن متبرکه، موقوفات متصرفی و غیرمتصرفی، ادارات و دفاتر نمایندگی به مناسبت آغاز ماه محرم اقدام شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار