• امروز چهارشنبه بیستم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

اجرای عملیات بازرسی از روند تحقق برنامه های مصوب ادارات اوقاف

اجرای عملیات بازرسی از روند تحقق برنامه های مصوب ادارات اوقاف

مسئول بازرسی، مدیریت عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از اجرای عملیات بازرسی برنامه محور از عملکرد چهار ماهه اول سال 95 ادارات اوقاف و امور خیریه استان سمنان خبر داد.

 یک شنبه 17 مرداد 1395   574  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، نورالله بهنام در حاشیه بازرسی از روند اجرای برنامه های مصوب ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود و شهر بسطام اظهار کرد: در ابتدای هرسال ادارات شهرستان برنامه عملیاتی خود در حوزه های مختلف را تهیه و جهت بررسی و تائید به اداره کل استان ارسال می کنند.

وی افزود: این برنامه ها پس از بررسی، تجمیع و تائید در مرکز استان جهت تائید نهایی به سازمان مرکزی ارسال می شود.

مسئول بازرسی، مدیریت عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: پس از بررسی نهایی در سازمان و تائید برنامه های پیشنهادی، برنامه عملیاتی ادارات به آنها ابلاغ شده و ادارات اوقاف و امور خیریه کلیه اقدامات خود را بر اساس برنامه های مصوب ابلاغی انجام می دهند.

وی افزود: در طول سال با اعزام تیم های مختلف بازرسی به صورت موردی و یا برنامه محور عملکرد ادارات در حین اجرای کار مورد ارزیابی قرار گرفته و تلاش می شود ایرادات احتمالی در زمان اجرای برنامه ها شناسایی شده و به مجریان گوشزد شود.

بهنام خاطر نشان کرد: در طول سال علاوه بر چهار دوره برنامه بازرسی برنامه محور که با حضور معاونین و روسای ستادی در شهرستان ها و بررسی عملکرد آن ها در حوزه های مختلف انجام می شود، در کارویژه ها و برنامه های با اهمیت نیز به صورت موردی و با حضور رده مربوطه از ستاد اداره کل و یا ستاد سازمان در شهرستان ها عملکرد ادارات مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: در انتهای سال نیز با حضور تیم منتخب و اعزامی از طرف سازمان که متشکل از معاونین و روسای ستادی سایر استان ها می باشند، عملکرد ادارات شهرستانی و اداره کل در حوزه های مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته و معایب و محاسن اقدامات رده های مختلف شناسایی شده و رده ها و ادارات برتر از طرف ستاد سازمان تقدیر می شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار