• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح آرامش بهاری در 9 بقعه متبرکه دامغان

اجرای طرح آرامش بهاری در 9 بقعه متبرکه دامغان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: اجرای طرح آرامش بهاری در 9 بقعه متبرکه شهرستان دامغان آغاز شد.

 دوشنبه 9 فروردین 1395   353  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان ، حجت‌الاسلام مرتضی میرکو عصر امروز در بازدید از روند اجرای طرح آرامش بهاری اظهار داشت: طرح آرامش بهاری به مناسبت آغاز سال نو همزمان با دیگر شهرستان‌های استان سمنان در شهرستان دامغان اجرایی شد.

وی تصریح کرد: هم‌زمان با آغاز سال 1394 این طرح در آستان مقدس امامزادگان جعفر و محمد (ع) شهرستان دامغان با طنین‌انداز شدن صلوات خاصه حضرت زهرا (س) آغاز شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان افزود: در زمان تحویل سال نو نیز جمع کثیری از مردم، مسئولان، خانواده‌های شهدا و مسافران نوروزی حضور داشتند و در ویژه‌برنامه تحویل سال نو که در جوار مقدس این امامزادگان برگزار شد، حضور یافتند.
میرکو ادامه داد: در ابتدای این مراسم، مرثیه‌خوانی مداح اهل‌بیت (ع)، ذکر مناجات و مداحی در مدح اهل‌بیت (ع) انجام و سپس همزمان با تحویل سال، دعای تحویل سال به همراه صلوات خاصه حضرت زهرا (س) در آستان مقدس این امامزادگان طنین‌انداز شد.
وی تصریح کرد: طرح آرامش بهاری از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور به‌صورت همزمان به‌منظور فراهم کردن امکانات مذهبی و فرهنگی برای مسافران و زائران نوروزی اجرا می‌شود.
وی ادامه داد: آستان مقدس امامزادگان جعفر و محمد (ع) از مکان‌هایی است که در آن طرح آرامش بهاری اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار