• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی 5 پایگاه طرح آرامش بهاری در شاهرود و میامی

برپایی 5 پایگاه طرح آرامش بهاری در شاهرود و میامی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های شاهرود و میامی از برپایی پنج پایگاه طرح آرامش بهاری در این شهرستان‌ها خبر داد.

 دوشنبه 9 فروردین 1395   323  0      


به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان ، سیدمصطفی مجیدی در بازدید فرماندار این شهرستان و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی از خیمه‌های معرفت شهرستان، گزارشی از اقدامات انجام‌ شده را به اطلاع فرماندار شاهرود رساند.

مجیدی با یادآوری کارکردها و اهداف سازمان اوقاف و امور خیریه در برپایی ایستگاه‌های طرح آرامش بهاری افزود: پنج پایگاه در شهرستان‌های شاهرود و میامی وظیفه تحقق اهداف مورد نظر در این طرح را بر عهده دارند.
وی در خصوص محل برپایی این پایگاه‌ها نیز گفت: یک پایگاه در امام‌زادگان حمید، مجید و مزید (ع)، یک پایگاه در زائرسرای دهملا، یک پایگاه در امام‌زاده محمد (ع) دیزج شاهرود، یک پایگاه در حرم شهدای گمنام شاهرود، یک پایگاه در زائرسرای امام جواد(ع) برپا شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های شاهرود و میامی به‌ضرورت و تأثیرات این ایستگاه‌ها در ایجاد فضای فرهنگی معنوی به‌خصوص در نقاط پرتردد اشاره کرد و افزود: در جانمایی این پایگاه‌ها مسائل مختلف از جمله تراکم حضور مسافران لحاظ شده است.
وی تصریح کرد: برپایی نماز جماعت حداقل کار فرهنگی است که می‌توان انجام داد و موجی از رضایت را بین مسافران ایجاد می‌کند؛ مضاف بر اینکه اقدامات فرهنگی دیگری نیز در این غرفه‌ها صورت می‌گیرد.
مجیدی از برپایی سه ایستگاه صلواتی در طول مسیر مسافران نیز خبر داد و افزود: با توجه به در پیش بودن کنگره و اجلاسیه شهدا در شهرستان شاهرود، این ایستگاه‌های صلواتی به نام سرداران و 3 هزار شهید استان سمنان برپا شده است تا به این بهانه یاد شهدای عزیز نیز گرامی داشته شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار