• امروز یک شنبه بیست و چهارم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

آزمون طرح تربیت حافظان در گرمسار و آرادان برگزار می شود

آزمون طرح تربیت حافظان در گرمسار و آرادان برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای گرمسار و آرادان از برگزاری آزمون طرح تربیت حافظان قرآن در این دو شهرستان خبر داد.

 چهارشنبه 12 اسفند 1394   267  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام رضا نفری گفت: چهارمین مرحله آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم، روز پنجشنبه، سیزدهم اسفند ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی ضمن اعلام این خبر افزود: آزمون طرح تربیت حافظان امسال برای چهارمین سال متوالی است که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می گردد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای گرمسار و آرادان یادآور شد: امسال در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم در این دو شهرستان نزدیک به 560 نفر ثبت نام کرده اند و در دو مرحله شامل آزمون کتبی و شفاهی شرکت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: آزمون شفاهی این طرح از اول تا دوازدهم اسفند برگزار شده است و آزمون کتبی نیز روز سیزدهم اسفندماه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام نفری خاطرنشان کرد: این آزمون در دو مکان برگزار می شود که یکی از محل های برگزاری آزمون در بخش ایوانکی و دیگری در شهر آرادان خواهد بود.

وی ادامه داد: بحمدالله در سالهای اخیر شاهد رشد خوبی در زمینه فعالیتهای قرآنی در سطح شهرستانهای گرمسار و آرادان بوده ایم که امیدواریم این روند رو به رشد کماکان با همت مسئولین و استقبال جامعه قرآنی ادامه داشته باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای گرمسار و آرادان تأکید کرد: برای ترویج فعالیتهای قرآنی در سطح جامعه نیازمند همکاری و مساعدت همه مسئولین هستیم تا بتوانیم یک گام مؤثر در زمینه تربیت فعالان قرآنی برداریم.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار