• امروز چهارشنبه بیستم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

احیای موقوفات و بقاع متبرکه از اولویت‌های اوقاف است

احیای موقوفات و بقاع متبرکه از اولویت‌های اوقاف است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: احیای موقوفات و بقاع متبرکه از برنامه‌های مهم و اولویت‌دار ادارات اوقاف و امور خیریه است.

 یک شنبه 2 اسفند 1394   296  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی خاکباز در آئین افتتاحیه بازرسی و نظارت برنامه محور از عملکرد سال 94 اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در سالن جلسات احسان این اداره کل گفت: مهم‌ترین دستاورد این بازرسی‌ها تبادل تجربیات بین مسئولین دو اداره کل است.

وی افزود: در خلال این برنامه و در حین بررسی عملکرد ادارات در حوزه‌های مختلف نقاط قوتی مشاهده می‌شود که می‌تواند به‌عنوان حسنی قابل‌تعمیم به سازمان اعلام شود تا جهت اجرا به کل استان‌ها ابلاغ شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان تصریح کرد: در برخی موارد نیز ممکن است نقص یا عیبی در کار مشاهده شود و بازرس به‌عنوان کارشناس خبره در حوزه بازرسی شونده، تجربه و راهکاری مناسب جهت اجرای مناسب برنامه داشته باشد و به رده بازرسی شونده ارائه کند.

وی گفت: قطعاً در استان‌های مختلف نقاط قوت و ضعفی هست که به‌واسطه این دست برنامه‌ها به‌خوبی مشخص‌شده و می‌توان از آن بهره‌برداری کرده و یا آن را مرتفع نمود.

جاکباز تصریح کرد: شناسایی نارسایی‌های احتمالی موجود در ادارات کل و یا نارسایی‌های بین دستگاهی نیز از نکات مهم در نظارت‌های استانی است.

وی افزود: در برخی از موارد نیز ممکن است برخی از نقاط ضعف به مجموعه سازمان مربوط باشد که در این نظارت‌ها موردبررسی قرارگرفته و به‌خوبی شناسایی می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان خاطرنشان کرد: در جریان اجرای این مأموریت‌های بازرسی و بازدید از ادارات، بقاع متبرکه و سایر اماکن وابسته به سازمان، مباحثی ردوبدل خواهد شد که برای دو طرف مفید بوده و می‌توان در برخی موارد مؤثر باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار