• امروز شنبه بیست و پنجم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

احیای موقوفات و بقاع متبرکه از اولویت‌های اوقاف است

احیای موقوفات و بقاع متبرکه از اولویت‌های اوقاف است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: احیای موقوفات و بقاع متبرکه از برنامه‌های مهم و اولویت‌دار ادارات اوقاف و امور خیریه است.

 یک شنبه 2 اسفند 1394   316  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی خاکباز در آئین افتتاحیه بازرسی و نظارت برنامه محور از عملکرد سال 94 اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در سالن جلسات احسان این اداره کل گفت: مهم‌ترین دستاورد این بازرسی‌ها تبادل تجربیات بین مسئولین دو اداره کل است.

وی افزود: در خلال این برنامه و در حین بررسی عملکرد ادارات در حوزه‌های مختلف نقاط قوتی مشاهده می‌شود که می‌تواند به‌عنوان حسنی قابل‌تعمیم به سازمان اعلام شود تا جهت اجرا به کل استان‌ها ابلاغ شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان تصریح کرد: در برخی موارد نیز ممکن است نقص یا عیبی در کار مشاهده شود و بازرس به‌عنوان کارشناس خبره در حوزه بازرسی شونده، تجربه و راهکاری مناسب جهت اجرای مناسب برنامه داشته باشد و به رده بازرسی شونده ارائه کند.

وی گفت: قطعاً در استان‌های مختلف نقاط قوت و ضعفی هست که به‌واسطه این دست برنامه‌ها به‌خوبی مشخص‌شده و می‌توان از آن بهره‌برداری کرده و یا آن را مرتفع نمود.

جاکباز تصریح کرد: شناسایی نارسایی‌های احتمالی موجود در ادارات کل و یا نارسایی‌های بین دستگاهی نیز از نکات مهم در نظارت‌های استانی است.

وی افزود: در برخی از موارد نیز ممکن است برخی از نقاط ضعف به مجموعه سازمان مربوط باشد که در این نظارت‌ها موردبررسی قرارگرفته و به‌خوبی شناسایی می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان خاطرنشان کرد: در جریان اجرای این مأموریت‌های بازرسی و بازدید از ادارات، بقاع متبرکه و سایر اماکن وابسته به سازمان، مباحثی ردوبدل خواهد شد که برای دو طرف مفید بوده و می‌توان در برخی موارد مؤثر باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار