• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پروژه 36 واحدی حجاب شاهرود افتتاح می شود

پروژه 36 واحدی حجاب شاهرود افتتاح می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود از افتتاح پروژه 36 واحدی حجاب واقع در میدان حجاب شاهرود با حضور دکتر خباز استاندار سمنان خبر داد.

 شنبه 17 بهمن 1394   273  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مصطفی مجیدی با اعلام این خبر افزود: در ایام‌الله دهه مبارک فجر و همزمان با حضور استاندار سمنان جهت افتتاح پروژه‌های شهرستان شاهرود، پروژه 36 واحدی حجاب نیز افتتاح خواهد شد.

مجیدی ادامه داد: پروژه 36 واحدی موقوفه کربلایی حسن خلف کربلایی محمد که کار ساخت آن از مهر سال گذشته آغازشده بود در مدت 17 ماه به اتمام رسید و آماده  بهره‌برداری شده است.

مجیدی با اشاره به اینکه عملیات احداث این مجتمع توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی صورت گرفته، افزود: از تعداد 36 واحد این پروژه، 9 واحد سهم موقوفه بوده که عواید آن طبق نیت واقف صرف امورات مذهبی خواهد شد.

وی ایجاد موقوفات جدید بر اساس نیازهای روز جامعه، احیای موقوفات و افزایش بهره‌وری موقوفات بایر را از اولویت‌های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود عنوان کرد.

گفتنی است این پروژه یکشنبه 18 بهمن ساعت 10:45 با حضور استاندار سمنان، نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و مسئولیت استانی و شهرستانی افتتاح خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود در خصوص ویژگی‌های این پروژه نیز گفت: پروژه حجاب در زمینی به متراژ 1165 مترمربع احداث‌شده است و شامل دوطبقه پارکینگ به مساحت 1372 مترمربع و چهار طبقه (مسکونی، تجاری، اداری) به مساحت 3265 مترمربع هست.

وی افزود: درمجموع 39 میلیارد و 721 میلیون و 800 هزار ریال برای ساخت این پروژه توسط سرمایه گذار هزینه شده است.

مجیدی خاطر نشان کرد: 22 هزار و 963 نفر روز نیروی انسانی شامل کارگر ماهر، نیمه ماهر، استادکار، مهندسین و تکنسین تأسیسات در مراحل مختلف احداث پروژه فعالیت کرده‌اند.

  انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار