• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیشرفت 48 درصدی عملیات احداث­ دار القرآن شاهرود

پیشرفت 48 درصدی عملیات احداث­ دار القرآن شاهرود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود در جلسه­ شورای اداری اداره اوقاف که با حضور مدیرکل اوقاف استان تشکیل شد، از پیشرفت 48 درصدی ساخت موقوفه­ دارالقرآن واقع در میدان امام خمینی(ره) شاهرود خبرداد.

 پنج شنبه 8 بهمن 1394   253  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی با اعلام این خبر افزود: واقف خیراندیش مرحومه معصومه دزیانیان در سال 1369 قطعه زمینی جهت احداث­ دارالقرآن در میدان امام خمینی(ره) شاهرود وقف کرد.

وی افزود: پس از انجام مراحل مطالعات و تهیه نقشه های اجرایی، عملیات احداث این پروژه از مرداد ماه سال جاری آغاز شده و عملیات احداث ساختمان دارالقرآن تا کنون 48 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود ادامه داد: ساختمان دارالقرآن در زمینی به مساحت 632 متر مربع در حال احداث است.

وی تصریح کرد:  قرارداد احداث پروژه دارالقرآن شاهرود با پیمانکار تنظیم شده و پیمانکار متعهد شده ظرف مدت دو سال نسبت به اجرای قرارداد و احداث بنای دارالقرآن شاهرود اقدام کند.

مجیدی عنوان کرد: تاکنون 5 میلیارد ریال برای ساخت این بنا هزینه شده و پیش بینی می‌شود در مجموع 15میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود با اشاره به اینکه ساختمان دارالقرآن در 5 طبقه احداث خواهد شد، گفت: بر اساس نقشه های تهیه شده، پارکینگ، سالن اجتماعات در سه طبقه از این مجموعه احداث شده و یک طبقه به کلاس های آموزشی و طبقه دیگر به مهمانسرا اختصاص یافته است.

وی خاطر نشان کرد: انتظار می رود با احداث ساختمان دارالقرآن در بهترین نقطه­ شاهرود، و تامین بخشی از زیرساخت ها و همچنین پیش بینی برخی از برنامه های قرآنی منسجم در سطح شهرستان، شاهد رشد و شکوفایی بیشتر فالان و علامندان قرآنی شهرستان باشیم..

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار