• امروز دوشنبه بیست و پنجم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

نشست مدیر کل اوقاف با فعالان قرآنی شهرستان سمنان برگزار می شود

نشست مدیر کل اوقاف با فعالان قرآنی شهرستان سمنان برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: نشست صمیمی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با فعالان قرآنی شهرستان سمنان برگزار می شود.

 یک شنبه 4 بهمن 1394   328  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد اظهار کرد: این نشست در راستای هم اندیشی و کاربردی تر کردن فعالیت های قرآنی چهارشنبه 7 بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشا در امامزاده علی ابن جعفر(ع) سمنان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در سه حوزه اصلی فعالیت می کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: اداره بقاع متبرکه و اماکن مذهبی، ایجاد فضای مناسب و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در این اماکن یکی از وظایف سه گانه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان است.

حفظ، نگهداری، احیای موقوفات و اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش یکی دیگر از ماموریت های مهم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان بود که سلیمانی فرد به آن اشاره کرد.

وی در ادامه اجرای برنامه های متنوع قرآنی با در بخش های آموزش و مسابقات را از دیگر اقدامات اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان عنوان کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان اظهار کرد: اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم یکی از برنامه های مهم و دارای اولویت است که در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان با جدیت در حال اجراست.

وی با اشاره به برگزاری جلسات هفتگی آموزش قرائت قرآن کریم در برخی از بقاع متبرکه شاخص شهرستان گفت: برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزش تلاوت قرآن نیز یکی از اولویت ها در فعالیت های قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان است.

سلیمانی خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم با برنامه ریزی و اجرای برنامه های منسجم، نسبت به ارتقای کمی و کیفی برنامه های قرآنی در شهرستان سمنان اقدام شود.

وی افزود: استفاده از ظرفیت فعالان قرآنی در اجرای برنامه ها، یکی از راه هایی است که موجب ارتقای سطح کیفی برنامه های قرآنی شهرستان می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار