• امروز دوشنبه بیست و پنجم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) سمنان غبار روبی شد

آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) سمنان غبار روبی شد

همزمان با هفته وحدت ضریح مطهر امامزاده یحیی بن موسی الکاظم(ع) سمنان با حضور تنی چند از مسئولان، خانواده معظم شهدا و مردم ولایتمدار و دوست دار اهل بیت سمنان غبار روبی و عطر افشانی شد.

 دوشنبه 7 دی 1394   264  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، در این مراسم که با حضور محمد رضا میرزایی معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان، سید عباس دانایی فرماندار سمنان و تنی چند از مسئولین به مناسبت هفته وحدت برگزار شد، رئیس هیات امنای امامزاده یحیی(ع) سمنان به ایراد سخن پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین مهدوی نژاد ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و ولادت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: حضرت محمد جد این امامزاده و سایر امامزادگان بزرگوار است و وظیفه ماست تا بیش از پیش به آستان مقدس امامزادگان اهمیت بدهیم.

وی افزود: بر ماست که این چراغ ها را نورانی تر نگه داریم و دست در دست هم داده و با ایجاد فضا های مورد نیاز، اجرای برنامه های فرهنگی متناسب در مناسبت های مختلف سال، تبلیغات و اطلاع رسانی مطلوب و حضوردر کنار این بزرگواران، این نورانیت را بیشتر به نمایش بگذاریم.

رئیس هیات امنای امامزاده یحیی(ع) سمنان با اشاره به لزوم بیان بیشتر جاذبه های موجود در بقاع متبرکه اظهار کرد: با توجه به ارادت قلبی مردم مومن و خداجو به خاندان اهل بیت و امامزادگان، تلاش شده تا نسبت به تقویت این پایگاه ها تلاش بیشتری شود و ضمن برنامه ریزی جهت فراهم نمودن فضای مناسب، برنامه های مختلف فرهنگی در راستای افزایش شناخت و معرفت زائرین نیز در مناسبت های مختلف سال اجرا می شود.

وی تصریح کرد: آن چیزی که توده مردم را به خودش جلب می کند همین پایگاه ها است و همین ارادت ها، توسلات، دعاها و اذکار است که از گمراهی توده مردم جلوگیری می کند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار