• امروز دوشنبه بیست و پنجم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

تجمع بزرگ عزاداران سمنانی در اربعین حسینی برگزار می‌شود

تجمع بزرگ عزاداران سمنانی در اربعین حسینی برگزار می‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان از تجمع بزرگ عزادران سمنانی در اربعین حسینی در جوار امام زاده یحیی(ع) سمنان خبر داد.

 سه شنبه 10 آذر 1394   307  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد از برگزاری تجمع عزاداران سمنانی در  روز اربعین حسینی خبر داد و گفت: به مناسبت اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان با حضور هیئت های عزاداری و عموم عزاداران حسینی در آستانه امامزاده یحیی سمنان برگزار خواهد شد.
وی در ادامه افزود: این هیئت‌ها در محل خیابان آستانه تجمع بزرگ اربعین حسینی با شور و شعور حسینی در جوار امامزاده یحیی برگزار خواهند کرد.
 
حجت الاسلام سلیمانی فرد با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ عاشورایی و استمرار نهضت حسینی همواره در قلوب شیعیان پیرو ابا عبدا... (ع) عامل زنده بودن این واقعه عظیم در جهان اسلام بوده است. اظهار کرد: امیدواریم همچون سال های گذشته شاهد حضور چشمگیر شهروندان شهر اخلاق در این مراسم باشیم.
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان با اعلام این خبر که  این برنامه از شبکه های مختلف رسانه ملی نیز به صورت مستقیم پخش می شود، گفت: قرائت زیارت اربعین، نوحه سرایی و اقامه نماز جماعت از  برنامه های این گردهمایی در سمنان است.
 
گفتنی است، گردهمایی بزرگ اربعین حسینی در سمنان ساعت 10 صبح در خیابان آستانه جنب امامزاده یحیی(ع) برگزار می شود.
 
عزاداران حسینی با وضو برای برگزاری نماز باشکوه ظهر و عصر اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضور یافته و مهر و سجاده و زیر انداز به همراه خود داشته باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار