• امروز پنج شنبه چهاردهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

بازدید نماینده دامغان از امامزاده میر مطهر(ع) دشتبو

بازدید نماینده دامغان از امامزاده میر مطهر(ع) دشتبو

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دامغان از عملیات عمرانی توسعه امام‌زاده میر مطهر(ع) دشتبو بازدید کردند.

 شنبه 17 مرداد 1394   295  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام مرتضی میرکو به همراه دکتر عبدالرحمان رستمیان از عملیات عمرانی توسعه امام‌زاده میر مطهر(ع) دشتبو بازدید کردند وضمن دیدار با هیئت‌امنا و اعضای شورای روستا از نزدیک در جريان روند پيشرفت اين پروژه قرار گرفتند.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از اداره اوقاف و امور خیریه دامغان به خاطر پیگیری‌ها و فعالیت‌های عمرانی گفت: امامزادگان دارای جایگاه والایی در بین مردم هستند که زمینه گردشگری مذهبی را فراهم می کنند.
وی گفت: با تعامل و برنامه ریزی مناسب بتوانیم زمینه تبدیل شدن بقاع متبرکه به قطب فرهنگی مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را فراهم کنیم.
در ادامه این بازدید رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: توسعه امامزادگان از موارد مهم و در دستور کار اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان است.
حجت الاسلام میرکو گفت: با توسعه امامزادگان مخصوصا در نقاط دور افتاده در شهرستان شاهد حضور هرچه بیشتر مردم در این نقاط خواهیم بود.
وی افزود: با تعامل و همکاری با اداره راه و ترابری شهرستان در زمینه بهسازی راه های منتهی به امامزاده اقدام خواهد شد.
میرکو ادامه داد: در نظر گرفتن مکانی برای استراحت زائرین در دستور کار است، چون این امامزاده عظیم‌الشأن زائرانی از سراسر ایران مخصوص شهرهای شمالی دارد.
وی ادامه داد: به امید خدا به ‌زودی در این مکان شاهد ساخت شدن یک مکان مناسب و درخور شأن این امامزاده و ساخته‌شدن یک مرکز فرهنگی باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار