• امروز شنبه پنجم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

تجمع انزجار از اسرائیل کودک کش در حرم مطهر امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزارشد

تجمع انزجار از اسرائیل کودک کش در حرم مطهر امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزارشد

تجمع انزجار از اسرائیل کودک کش با سخنرانی امام جمعه موقت سمنان و با حضور مردم و مسئولین در آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) برگزارشد.

 چهارشنبه 14 مرداد 1394   228  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، امام جمعه موقت سمنان با سخنرانی در این تجمع گفت:اینکه ما نسبت به سرنوشت مظلومان و مستضئفان جهان، بویژه مسلمانان تعهد داشته باشیم و بی تفاوت نباشیم این خود نشان می دهد مسلمانیم.
حجت الاسلام و المسلمین سید جلال احمد پناهی افزود: خداوند متعال فقط عبادت از بندگانش نمی خواهد، اگر چه به عبادت ما احتیاج ندارد و تمام بندگی عبادت نیست، بخشی از بندگی این است که ما نسبت به مستضئفان، فقرا، مستمندان، بیچارگان و درماندگان، کسانی که مشکل دارند بی تفاوت نباشیم.
وی تصریح کرد: بنابراین این کاری که در این چند دقیقه کوتاه بین نماز مغرب و عشاء انجام می دهیم که طبق قرار بنا است که در مناطق مختلف در سطح کشور در بقاع متبرکه انجام بشود این کار عبادتی از عبادتهای خداوند متعال است و بسیار هم با ارزش است.
امام جمعه موقت سمنان تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب اسلامی است و در اسلام ناب محمد (ص)، یکی از ارزش های اسلامی ظلم ستیزی است.
وی افزود: قرآن کریم می گوید ظلم نکنیم و زیر بار ظلم نرویم زیرا همانطور که ظالم بودن ، مظلوم بودن و ظلم را پذیرفتن بد است، باید در مقابل ظلم مقابله کند.
حجت الاسلام و المسلمین احمد پناهی تصریح کرد: در مکتب اسلام ناب محمدی مبارزه با ظالم یکی از اصول بنیان های اعتقادی است.
وی افزود: مهمترین چالش در دنیا با انقلاب اسلامی ایران شروع به کار کرد و از آن زمانی که نهضت امام بزرگوار ما از سال 41 شروع شد، مسأله اسرائیل و آزادی فلسطین است.
وی بیان کرد: این اختلاف به این زودی ها حل شدنی نیست زیرا یک طرف حمایت کننده از اسرائیل آمریکا است که در واقع اسرائیل را بخشی از جغرافیای خود می داند.
امام جمعه موقت سمنان اظهار کرد: در مقابل تمام جهان و ایران اسلامی، با ظلم مخالف اند و مدافع مظلوم هستند.
وی افزود: به زبان ساده می گویم اسرائیل می گوید باید ایران اسلامی از صفحه اسلامی حذف شود و نباید ایران اسلامی باشد و آمریکا هم سرسخت تانه از این تئوری حمایت می کند.
حجت الاسلام و المسلمین احمد پناهی تصریح کرد: این جریان اخیر وکودک سوزی و البته این کودک 17 و 18 ماهه اخیر نیست ، این کار آنهاست ، کار آنهایی که داعش را حمایت می کنند.
در پایان مراسم بیانیه با شعار های محکم و کوبنده مردم قرائت شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار