• امروز شنبه پنجم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

پیگیری درخواست مراجعین در سریع‌ترین زمان

پیگیری درخواست مراجعین در سریع‌ترین زمان

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: پیگیری درخواست مراجعین در سریع‌ترین زمان ممکن صورت گیرد و به تأخیر نیفتد.

 یک شنبه 4 مرداد 1394   268  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام‌ مرتضی میرکو در جلسه شورای اداری این اداره که در محل دفتر ریاست این اداره برگزار شد، گفت: توجه و پیگیری ویژه مسائل ارباب‌رجوع مهم‌ترین وظیفه یک کارمند است و درخواست مراجعین در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده شود.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: درخواست ارباب‌رجوع حق‌الناس بر گردن هر یک از کارمندان است و پاسخگویی به آن با دقت لازم و اخلاق پسندیده انجام شود تا خدایی نکرده حقی از کسی ضایع نشود.
میرکو گفت: مراقبت و محاسبه نفس و رعایت اخلاق اسلامی از ویژگی‌های پسندیده‌ای است که بارها حضرت علی(ع) کارمندان و کارگزاران را به آن فراخوانده‌اند.
وی گفت: از ویژگی‌های یک کارمند وظیفه‌شناس و ولایی آن است که در درجه اول توکل به خدا داشته باشد و همچنین منظم و وقت‌شناس باشد.
میرکو ادامه داد: از مهم‌ترین مواردی که یک کارمند باید به آن توجه داشته باشد این است که ارباب‌رجوع يا هر عامل بيروني را ارج به نهد.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: همه کارکنان موظف به پاسخگویی و خدمت به ارباب‌رجوع هستند و این مهم از طریق همدلی و تعامل همکاران میسر است.
وی در ادامه خواستار توجه و انجام وظایف هر یک از کارمندان با توجه به برنامه‌های ابلاغی از سوی سازمان شد و گفت: هر یک از کارمندان موظف هستند بر طبق برنامه‌های ابلاغی از سوی سازمان انجام‌وظیفه نمایند.
در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام حسام خراسانی به‌عنوان مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان معرفی شد و از زحمات حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهروز منصور کوهی تقدیر و تشکر شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار