• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

تجمع بزرگ عزاداران امیرالمؤمنین(ع) در جوار امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان

تجمع بزرگ عزاداران امیرالمؤمنین(ع) در جوار امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان از تجمع عزاداران و مردم روزه‌دار در آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان، همزمان با سالروز شهادت حضرت علی(ع) خبر داد.

 یک شنبه 21 تیر 1394   375  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام رضا نفری گفت: همزمان با بیست و یکم ماه مبارک رمضان و در سالروز شهادت مولی‌الموحدین، حضرت علی(ع)، عاشقان خاندان عصمت و طهارت همچون سال‌های گذشته در جوار آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان گرد هم آمده و ارادت خود به خاندان عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) را نشان دادند.
وی یادآور شد: در این تجمع بزرگ و باشکوه که از ساعات اولین صبح روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان و با حضور خیل مشتاقان و مردم روزه‌دار برگزار شد، حاضرین به عزاداری و سوگواری امیر مؤمنان، حضرت علی(ع) پرداختند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان ضمن تقدیر و تشکر از این حضور کم‌نظیر مردم، اظهار کرد: در این مراسم برنامه‌هایی از قبیل قرائت زیارات و ادعیه وارده در این روز، عزاداری و زنجیرزنی، مداحی، نمایش تعزیه‌خوانی و... اجرا شد.
وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی که با مسئولین شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، شهرداری و سایر ارگان‌ها و نهادها به‌عمل‌آمده بود، شاهد اجرای برنامه‌ها به نحو أحسن بودیم و ارائه خدمات به زائرین و عزاداران به نحو مطلوبی انجام شد.
حجت‌الاسلام نفری افزود: آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان به‌عنوان یکی از بقاع مجری طرح ملی میقات الرضا(ع) که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در مرحله اجراست، شناخته می‌شود و در این راستا هیئت‌امنای محترم این بقعه متبرکه با نظارت و کمک اداره اوقاف شهرستان در حال اجرای طرح جامع این آستان مقدس هستند تا بتوانیم در سال‌های آینده و با تکمیل پروژه‌های عمرانی امامزاده، خدمات بهتری به زائرین و مسافرین عزیز ارائه دهیم.
وی ادامه داد: آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان در فاصله کمتر از سه کیلومتری جاده اصلی تهران_مشهد قرارگرفته و با توجه به موقعیت مکانی مناسب می‌تواند میزبان خوبی برای مردم عزیز و مسافرین و زائرین حرم رضوی باشد تا هم گرد خستگی را از جسم و جان زائرین بزداید و هم آمادگی معنوی جهت زیارت بامعرفت آستان مقدس رضوی را برای هم‌وطنان گرامی فراهم سازد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر