• امروز پنج شنبه یکم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

تجمع بزرگ عزاداران امیرالمؤمنین(ع) در جوار امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان

تجمع بزرگ عزاداران امیرالمؤمنین(ع) در جوار امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان از تجمع عزاداران و مردم روزه‌دار در آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان، همزمان با سالروز شهادت حضرت علی(ع) خبر داد.

 یک شنبه 21 تیر 1394   359  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام رضا نفری گفت: همزمان با بیست و یکم ماه مبارک رمضان و در سالروز شهادت مولی‌الموحدین، حضرت علی(ع)، عاشقان خاندان عصمت و طهارت همچون سال‌های گذشته در جوار آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان گرد هم آمده و ارادت خود به خاندان عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) را نشان دادند.
وی یادآور شد: در این تجمع بزرگ و باشکوه که از ساعات اولین صبح روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان و با حضور خیل مشتاقان و مردم روزه‌دار برگزار شد، حاضرین به عزاداری و سوگواری امیر مؤمنان، حضرت علی(ع) پرداختند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان ضمن تقدیر و تشکر از این حضور کم‌نظیر مردم، اظهار کرد: در این مراسم برنامه‌هایی از قبیل قرائت زیارات و ادعیه وارده در این روز، عزاداری و زنجیرزنی، مداحی، نمایش تعزیه‌خوانی و... اجرا شد.
وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی که با مسئولین شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، شهرداری و سایر ارگان‌ها و نهادها به‌عمل‌آمده بود، شاهد اجرای برنامه‌ها به نحو أحسن بودیم و ارائه خدمات به زائرین و عزاداران به نحو مطلوبی انجام شد.
حجت‌الاسلام نفری افزود: آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان به‌عنوان یکی از بقاع مجری طرح ملی میقات الرضا(ع) که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در مرحله اجراست، شناخته می‌شود و در این راستا هیئت‌امنای محترم این بقعه متبرکه با نظارت و کمک اداره اوقاف شهرستان در حال اجرای طرح جامع این آستان مقدس هستند تا بتوانیم در سال‌های آینده و با تکمیل پروژه‌های عمرانی امامزاده، خدمات بهتری به زائرین و مسافرین عزیز ارائه دهیم.
وی ادامه داد: آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر(ع) شهرستان آرادان در فاصله کمتر از سه کیلومتری جاده اصلی تهران_مشهد قرارگرفته و با توجه به موقعیت مکانی مناسب می‌تواند میزبان خوبی برای مردم عزیز و مسافرین و زائرین حرم رضوی باشد تا هم گرد خستگی را از جسم و جان زائرین بزداید و هم آمادگی معنوی جهت زیارت بامعرفت آستان مقدس رضوی را برای هم‌وطنان گرامی فراهم سازد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار