• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

استقبال باشکوه جوانان از مراسم شب‌های قدر

استقبال باشکوه جوانان از مراسم شب‌های قدر

رئیس ستاد نماز جمعه آرادان از استقبال جوانان و نوجوانان از مراسم شب‌های قدر خبر داد.

 یک شنبه 21 تیر 1394   315  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، مصطفی تمدنی گفت: مراسم شب‌های قدر و محافل قرآنی این ایام مورد استقبال مردم و مسئولین، به‌ویژه جوانان و نوجوانان قرار گرفت.
وی با اشاره به این مطلب افزود: برنامه احیای شب‌های قدر که به همت آستان مقدس امامزاده سلطان شاه نظر(ع)، مسجد صاحب‌الزمان(عج) و با کمک اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان برگزار شد، توانست انتظارات مردم از این برنامه را برآورده کند.
عضو هیئت‌امنای مسجد صاحب‌الزمان(ع) آرادان یادآور شد: محافل انس با قرآن که همزمان با شب‌های پربرکت قدر در سطح شهرستان و در جوار آستان مقدس برخی امامزادگان و مساجد برگزار شد، موج قرآنی جدیدی در شهرستان ایجاد نموده و روح قرآن را زنده کرد.
وی تأکید کرد: برنامه‌های بسیار خوبی در ایام ماه مبارک رمضان در آستان مقدس امامزادگان شهرستان برگزار شد که از آن جمله می‌توان به برنامه‌های جز خوانی قرآن کریم، سخنرانی و روضه‌خوانی، بیان احکام و مسائل شرعی، مسابقات متنوع فرهنگی و ... اشاره کرد.
تمدنی ضمن تقدیر و تشکر از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به جهت همکاری و تعامل بسیار خوب در اجرای برنامه‌های فرهنگی در طول سال با ستاد نماز جمعه و مسجد صاحب‌الزمان(عج) آرادان، خاطرنشان کرد: در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(حفظه الله تعالی) به نام همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت نام‌گذاری شده است، باید بکوشیم تا با تعامل و مشارکت در برنامه‌های فرهنگی، انتظارات و خواسته‌های معظم له را برآورده کنیم.
وی تصریح کرد: نگاه همه مردم و مسئولین باید به رهبری جامعه باشد و پشتیبانی از ولایت‌فقیه در هر شرایطی موردتوجه قرار بگیرد که اگر این‌گونه شود می‌توان از بحران‌های پیش روی جامعه به‌سلامت عبور کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر