• امروز دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

آغاز فاز دوم بازسازی امامزاده علی‌اکبر (ع)

آغاز فاز دوم بازسازی امامزاده علی‌اکبر (ع)

رئیس هیئت‌امنای آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر (ع) شهرستان آرادان از آغاز فاز دوم عملیات عمرانی این بقعه متبرکه خبر داد.

 شنبه 13 تیر 1394   183  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، نعمت اله خدامی گفت: در راستای اجرای طرح ملی میقات الرضا (ع) و در جهت ارائه خدمات شایسته به زائرین و مسافرین عزیز در حال انجام فاز دوم عملیات عمرانی امامزاده علی‌اکبر (ع) هستیم.
وی افزود: این مرحله از عملیات عمرانی شامل سفیدکاری سر درب ورودی امامزاده، نرده‌کشی ایوان و... است که توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و زیر نظر هیئت‌امنای این بقعه متبرکه در حال انجام است.
رئیس هیئت‌امنای امامزاده علی‌اکبر (ع) عنوان کرد: اجرای طرح جامع در امامزادگان موجب رشد و توسعه فضای فیزیکی و ارتقای کمی و کیفی خدمات به زائرین و مسافرین می‌شود.
وی با اشاره به اینکه آستان مقدس امامزاده علی‌اکبر (ع) شهرستان آرادان یکی از بقاع مجری طرح ملی میقات الرضا (ع) به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر و ازنظر درصد پیشرفت کار و برنامه‌های مصوب امامزاده، یکی از بقاع پیشتاز در سطح استان هستیم و با عنایت به کمک‌های مردم و مسئولین امیدواریم هرچه سریع‌تر شاهد اتمام عملیات عمرانی این امامزاده باشیم.
خدامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم‌وطنان عزیز در این ماه پربرکت خاطرنشان کرد: در راستای اجرای طرح ضیافت الهی، در حال برنامه‌ریزی هستیم تا بتوانیم مراسم ضیافت افطاری را با حضور مردم و مسئولین در این آستان مقدس برگزار کنیم و در این زمینه نیازمند کمک همه‌جانبه و مشارکت مردم و مسئولین هستیم.
وی تصریح کرد: در ایام شب‌های قدر نیز در صورت امکان در این آستان مقدس مراسم عزاداری و احیا برگزار خواهد شد و امیدواریم شاهد حضور پرشور شیفتگان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت (علیهم‌السلام) در این مکان مقدس باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار