• امروز یک شنبه بیست و چهارم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

تقویت برنامه‌های فرهنگی بقاع متبرکه در ماه مبارک رمضان

تقویت برنامه‌های فرهنگی بقاع متبرکه در ماه مبارک رمضان

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی بر تقویت برنامه‌های فرهنگی بقاع متبرکه و مساجد این دو شهرستان در ماه مبارک رمضان تأکید کرد.

 سه شنبه 2 تیر 1394   179  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، غلامرضا کاتب صبح امروز در جلسه هم‌اندیشی برای تقویت فعالیت‌های ماه مبارک رمضان که در محل دفتر وی برگزار شد، گفت: انجام فعالیت‌های تربیتی و برنامه‌های باکیفیت فرهنگی در جوار بقاع متبرکه موجب رونق گرفتن آستان مقدس امامزادگان می‌شود.
وی در این نشست که با حضور ریاست و کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان و برخی رؤسای ادارات شهرستان گرمسار برگزار شد، عنوان کرد: هر چه بر کیفیت برنامه‌های فرهنگی توجه کنیم نتایج بهتری حاصل می‌شود و جوانان و نوجوانان این مرزوبوم در مقابل آسیب‌های اجتماعی موجود، بیمه خواهند شد.
وی در ادامه گفت: در طول ماه مبارک رمضان برنامه‌های خوبی توسط نهادها و دستگاه‌های فرهنگی شهرستان‌های گرمسار و آرادان تدارک دیده‌شده است که امیدواریم موردتوجه و استقبال مردم و به‌ویژه جوانان و نوجوانان قرار گیرد.
کاتب با اشاره به اجرای طرح جامع امامزادگان شهرستان گفت: با اجرای کامل طرح جامع امامزادگان و بقاع متبرکه و با توجه به نزدیکی شهرستان‌های گرمسار و آرادان به جاده اصلی تهران_مشهد امیدواریم شاهد افزایش قابل‌توجه میزان زائرین در بقاع متبرکه این دو شهرستان باشیم.
نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از برنامه‌های اجراشده توسط مجموعه اداره اوقاف شهرستان در سال‌های اخیر، خاطرنشان کرد: طرح تربیت حافظان که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در حال اجراست، یکی از مصداق‌های عملی برنامه‌های فرهنگی تلقی می‌شود و موجب فراگیر شدن روح قرآن در جامعه اسلامی خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار