• امروز چهارشنبه بیستم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

توجه به حفظ حرمت امام زمان (عج) در جشن‌های نیمه شعبان

توجه به حفظ حرمت امام زمان (عج) در جشن‌های نیمه شعبان

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان خواستار حفظ حرمت و احترام امام زمان (عج) در برگزاری جشن‌های نیمه شعبان شد.

 دوشنبه 11 خرداد 1394   223  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام رضا نفری گفت: باید مراقب باشیم تا در برگزاری جشن‌ها و مراسم نیمه شعبان، ناخواسته مرتکب گناه و حرمت‌شکنی نشویم.
وی افزود: با توجه به روایتی از معصومین (علیهم‌السلام) با این مضمون که می‌فرماید: شیعیان ما باید در مصیبت ما غمگین و در شادی ما خوشحال باشند، تلاش کنیم تا مراسم خوب و باشکوهی را در شأن و منزلت امام زمان (عج) برگزار کنیم.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان یادآور شد: متأسفانه گاهی اوقات مشاهده می‌شود که برخی به بهانه جشن و سرور در اعیاد و ولادت اهل‌بیت (ع)، ناخواسته دچار افراط‌وتفریط شده و مرتکب عملی می‌شوند که مورد تائید و پسند اهل‌بیت (علیهم‌السلام) نیست.
وی تأکید کرد: دستگاه‌های ذی‌ربط باید با هوشیاری هرچه‌تمام‌تر در این اعیاد بکوشند تا زمینه برخی حرکات ضد فرهنگی و مورد رضایت دشمنان اسلام فراهم نشود.
حجت‌الاسلام نفری ضمن اشاره به برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در آستان مقدس امامزادگان شهرستان‌های گرمسار و آرادان، خاطرنشان کرد: مردم متدین و انقلابی این دو شهرستان با برگزاری جشن‌های باشکوه و باکیفیت موجبات رضایت امام عصر (عج) را فراهم خواهند کرد.
وی تصریح کرد: مراسم جشن نیمه شعبان امسال، علاوه بر مساجد و حسینیه‌ها، در بقاع متبرکه شاخص شهرستان‌های گرمسار و آرادان نیز برگزار خواهد شد.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان ادامه داد: همه مردم ولایتمدار این دو شهرستان بکوشند تا با همکاری سایر نهادها مراسم خوب و باکیفیتی در سطح شهرستان برگزار شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار