• امروز چهارشنبه دوم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

دومین جلسه شورای اداری اوقاف شهرستان سمنان برگزار شد

دومین جلسه شورای اداری اوقاف شهرستان سمنان برگزار شد

دومین جلسه شوری اداری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در محل این اداره برگزار شد.

 چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394   198  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، دومین جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان با حضور رئیس و کلیه همکاران در محل سالن جلسات این اداره برگزار شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در آغاز جلسه ضمن محکومیت حمله آل سعود به یمن گفت: رژیم آل سعود به بهانه حمایت از دولت مستعفی یمن و بازگرداندن آن به قدرت حملات شدیدی را در دو ماه گذشته علیه ملت یمن آغاز کرده است، درحالی‌که به عقیده من مهم‌ترین عامل حمله نظامی آل سعود به یمن را می‌توان در گرایش‌های مردمان این کشور به آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و مخالفت با غرب‌گرایی، آمریکا و به‌ویژه رژیم صهیونیستی جستجو نمود.
حجت‌الاسلام سید سعید تقوی در ادامه صحبت هایش به برنامه های سال جاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان اشاره کرد و گفت: سال 1394 باید محوریت اصلی همه برنامه های همکاران باید اجرا شناسه ها و دستوالعمل ها سازمان اوقاف و امور خیریه باشد. و در ادامه به نام گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به سال "دولت و ملت همدلی و همزبانی" اشاره کرد و افزود، امسال تکریم ارباب رجوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و همکاران را توصیه به خوش رفتاری هرچه بیشتر با مراجعه کنندگان کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در ادامه صحبت هایش افزود: امسال با تشکیل هیاتی متشکل از واحد اجارات، روابط عمومی، فرهنگی، مالی و شخص بنده به صورت مستمر، هفتگی و ماهیانه از بقاع، مساجد و موقوفات متصرفی زیر نظر این اداره بازدید به عمل می آوریم و از نزدیک با هیات امنا و متولیان و همچنین مردم دیدار خواهیم کرد.
در ادامه نيز مسئولين واحدها و همکاران در خصوص اجراي شناسه ها و نواقص و راههکارهاي پيش رو پيشنهادهاي را بيان نمودند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار