• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

بازدید رئیس اوقاف شهرستان سمنان از مسجد حجت بن الحسن (عج)

بازدید رئیس اوقاف شهرستان سمنان از مسجد حجت بن الحسن (عج)

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان از عملیات عمرانی ساخت مسجد حضرت حجت بن الحسن (ع) شهرک بهارستان شهر سمنان بازدید کرد.

 دوشنبه 21 اردیبهشت 1394   221  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، صبح امروز حجت‌الاسلام سید سعید تقوی از عملیات عمرانی ساخت مسجد حجت بن الحسن (عج) شهرک بهارستان مسکن مهر بازدید کرد و ضمن دیدار با هیئت‌امنا و روحانی مسجد، از نزدیک در جريان روند پيشرفت اين پروژه قرار گرفت.
رئیس اداره اوقاف شهرستان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از هیئت‌امنا مسجد حجت بن الحسن (عج) به خاطر فعالیت‌های عمرانی که تابه‌حال در این مسجد انجام شده است، گفت: در آینده نه‌چندان دور این مسجد به یک‌قطب فرهنگی قوی در شمال شرقی شهر سمنان تبدیل خواهد شد.
وی افزود: مساجد علاوه بر این‌که مکانی برای عبادت و بندگی خداست، می‌تواند پایگاه مهمی برای کارهای فرهنگی نیز باشد و این مسجد به خاطر نبود دیگر امکانات فرهنگی و معنوی در این شهرک می‌تواند نقش بسیار مهمی را ایفا کند.
گفتنی است، عملیات عمرانی ساخت مسجد حجت بن الحسن (عج) در نیمه شعبان سال 1391 در زمینی به مساحت 2500 مترمربع با زیربنایی بالغ‌بر 1500 مترمربع در دوطبقه و در چهار فاز آغازشده است.
فاز اول آن 340 مترمربع، ساختمان مسجد و 175 مترمربع ساختمان تجاری مسجد خواهد شد که تاکنون فاز اول آن 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که در نیمه شعبان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار