• امروز یک شنبه نوزدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

خدمت به بقاع متبرکه و امامزادگان جزو باقیات و صالحات است

خدمت به بقاع متبرکه و امامزادگان جزو باقیات و صالحات است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زیارت آستان مقدس امامزادگان سید رضا و سید علی‌اکبر (ع) لاسجرد گفت: خدمت به بقاع متبرکه و امامزادگان جزء باقیات و صالحات است.

 شنبه 19 اردیبهشت 1394   226  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حسین سلامی در حاشیه سفر به شهر سمنان و شرکت در کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان از آستان مقدس امامزادگان سید رضا و سید علی‌اکبر (ع) روستای لاسجرد بازدید کردند.
وی بعد از زیارت امامزادگان سید رضا و سید علی‌اکبر (ع)، مزار 6 شهيد گمنام والامقام، 19 شهيد از شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس روستاي لاسجرد در جمع هیئت‌امنا آستان مقدس و بسیجیان پایگاه بسیج روستای لاسجرد عنوان کرد: خدمت به مسافرین و بقاع متبرکه و امامزادگان جزء باقیات و صالحات است.
وی در ادامه از هیئت‌امنا امامزادگان و بسیجیان روستای لاسجرد تقدیر و تشکر کرد که فضایی بسیار مناسب برای مسافرین فراهم کردند.
گفتنی است، امامزادگان سيد رضا و سید علی‌اکبر (ع) از نوادگان امام موسی کاظم علیه‌السلام هستند که در فاصله 35 كيلومتري جاده سمنان - تهران در روستاي لاسجرد شهرستان سرخه واقع‌شده است كه هرروزه پذيراي زائرين ايراني است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار