• امروز یک شنبه بیست و چهارم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

دیدار رئیس اوقاف شهرستان سمنان با خانواده شهدا

دیدار رئیس اوقاف شهرستان سمنان با خانواده شهدا

دیدار رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان با خانواده معظم شهدا به مناسبت بزرگداشت کنگره 3000 شهید استان سمنان انجام شد.

 سه شنبه 15 اردیبهشت 1394   407  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، در سالروز وفات عقیله بنی‌هاشم، زینب کبری (س) و به مناسبت کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان و کارکنان این اداره با خانواده معظم شهیدان والامقام سید حسین پور هاشمی، عباس محو بیدختی و مصطفی دوست محمدی دیدار کرد.
اين ديدارها كه باهدف تجديد ميثاق با شهدا، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در خلال برگزاری مراسم کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان انجام شد، کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان، با آرمان‌هاي شهدا تجديد ميثاق کردند.
در حاشیه این دیدارها، حجت‌الاسلام سید سعید تقوی گفت: با توجه به نام گزاری امسال توسط مقام معظم رهبری به سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» باید راه شهدا والامقام را که همان راه اسلام ناب محمدی است را دنبال کرد که اولین قدم آن ارتباط هرچه بیشتر مسئولان با مردم، خصوصاً خانواده معظم شهدا انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است.
گفتنی است، در این دیدارها پیشنهاد «یک وقف یک شهید» از طرف رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان مطرح‌شده است که در این پیشنهاد خانواده‌های معظم شهدا به ازای شهید خود و به نام آن شهید والامقام یک وقف جدید انجام دهند.
لازم به ذکر است در پایان این دیدارها با اهداء تابلو و وصیت‌نامه شهید، هدیه‌ای به‌رسم یادبود از طرف اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان به خانواده معظم شهیدان تقدیم شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار