• امروز یک شنبه بیست و چهارم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

ثبت‌نام طرح حفظ قرآن کریم در مراسم اعتکاف

ثبت‌نام طرح حفظ قرآن کریم در مراسم اعتکاف

رئیس اداره اوقاف امور خیریه شهرستان سمنان گفت: ثبت‌نام از متقاضیان طرح حفظ قرآن کریم در مراسم معنوی اعتکاف انجام می‌شود.

 سه شنبه 8 اردیبهشت 1394   444  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام سید سعید تقوی بابیان این مطلب افزود: نمایندگان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در زمان ثبت‌نام مراسم معنوی اعتکاف با حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان محل ثبت‌نام، و همچنین در طول برگزاری مراسم اعتکاف با حضور در مساجد الزهرا (س) و امام خمینی (ره) برای بانوان و مسجد جامع از آقایان ثبت‌نام به عمل خواهد آمد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در ادامه گفت: امسال، سال چهارم است که طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در امامزادگان و مساجد شهرستان‌های سمنان اجرا می‌شود.
حجت الاسلام تقوی در ادامه سخنانشان ابراز امیدواری کرد طرح حفظ قرآن کریم امسال نیز مانند سنوات گذشته با حضور پرشور و چشمگیر دوستداران قرآن و عترت همراه باشد.
گفتنی است متقاضیان که خواستار شرکت در طرح ملی حفظ قرآن کریم هستند می‌توانند با مراجعه به اداره اوقاف شهرستان سمنان واقع در خیابان شهید رجایی و یا با مراجعه به قسمت فرهنگی آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) واقع در خیابان آستانه اقدام به ثبت‌نام نمایند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار