• امروز شنبه پنجم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

اقدامات اوقاف درطرح آرامش بهاری قابل تقدیر است

اقدامات اوقاف درطرح آرامش بهاری قابل تقدیر است

حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی از اقدامات اداره اوقاف وامورخیریه در طرح نوروزی آرامش بهاری قدردانی کرد.

 شنبه 22 فروردین 1394   189  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، امام جمعه شاهرود از نقش و اقدامات صورت گرفته توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های شاهرود و میامی در ایام نوروز قدردانی کرد.
ترابی برپایی ایستگاه های همه واقف باشیم را از اقدامات خوب و موثری دانست که توانست تا حدودی فضای فرهنگی را به خصوص برای مسافران نوروزی ایجاد کند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهرود اقدامات برجسته اوقاف و امور خیریه در این ایام را یادآور شد و افزود: امسال فضای شهرستان در روزهای ابتدایی فضایی فاطمی بود که از این بابت حقیقتا از مردم عزیز کمال تشکر و قدردانی را دارم و درهمین راستا مراسم روز شهادت حضرت زهرا(س) نیز نسبت به سنوات قبل بسیار پرشورتر برگزار شد که در همین جا از مدیریتی که اداره اوقاف در قالب سوگواره یاس نبوی به خرج داد و همچنین هیئات مذهبی شهر تشکر می کنم.
ترابی همچنین به اسکان مسافرین نوروزی در امام زاده محمد دیزج و دیگر اماکن اشاره کرد و افزود: یکی از اقدامات برجسته اداره اوقاف و امور خیریه در این ایام اسکان مسافرین در امام زاده محمد(ع) دیزج و مکان های دیگر بود که تاثیرمثبتی بر روی مسافرین گذاشت و شاید این اقدام پسندیده از دهها کتاب وسخنرانی موثرتر باشد.
وی در همین خصوص گفت: البته ما در خصوص اسکان زائرین امام رضا(ع) فاصله زیادی با حد مطلوب داریم ولی این اقدامات در خور قدردانی است.
ترابی دراین زمینه خواستار ساخت زائر سراهایی شد که نگاه خدماتی داشته باشد نه نگاه سود گرایانه.
امام جمعه شاهرود ایجاد 8 وقف جدید در سال 94 را حائز اهمیت خواند و از تلاش های صورت گرفته در این خصوص تشکر و بر لزوم فراگیر شدن فرهنگ وقف در سال جاری بین آحاد جامعه تاکید کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار