• امروز چهارشنبه دوم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

مراجعه روزانه 200 نفر در غرفه پاسخگویی به مشکلات شرعی و اعتقادی

مراجعه روزانه 200 نفر در غرفه پاسخگویی به مشکلات شرعی و اعتقادی

مسئول فرهنگی امامزاده یحیی ابن موسی (ع) سمنان گفت: روزانه به مباحث شرعی و اعتقادی 200 نفر از برادران در راستای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در سمنان پاسخ داده می‌شود.

 پنج شنبه 13 فروردین 1394   192  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام سیدمحمد تقوی گفت: در غرفه پاسخ‌گویی به مباحث شرعی و اعتقادی ویژه برادران خیمه‌ معرفت عمده پرسش‌هایی که مطرح می‌شود، پیرامون طریقه قرائت نماز سفر، مسائل خانوادگی، امور مربوط به مسافرت، احکام و . . . است.
مسئول فرهنگی امامزاده یحیی ابن موسی (ع) سمنان ادامه داد: روزانه به تناسب حجم سفرهای نوروزی، حدود 200 نفر به این بخش مراجعه می‌کنند.
تقوی با بیان اینکه طلاب خواهر و برادر علوم دینی در این بخش در شیفت‌های مختلف به ارائه خدمات به مسافران نوروزی و زائران حرم رضوی می‌پردازند، ادامه داد: اوج حضور مخاطبان در این غرفه، ساعات قبل از اذان مغرب و عشاء و هنگام نماز است.
مسئول فرهنگی امامزاده یحیی ابن موسی (ع) سمنان افزود: در بخش پاسخ‌گویی به مباحث شرعی و اعتقادی ویژه خواهران خیمه‌ معرفت پارک 17 شهریور سمنان نیز طلابی از حوزه علمیه خواهران عصمتیه سمنان حضور دارند که پرسش‌های خاص بانوان پاسخ می‌دهند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار