• امروز پنج شنبه یکم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

اجرای برنامه ها متنوع فرهنگی در بقاع و استقبال خوب مراجعین

اجرای برنامه ها متنوع فرهنگی در بقاع و استقبال خوب مراجعین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: طرح «آرامش بهاری» در راستای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در سمنان اجرایی شد و مورد استقبال مراجعین قرار گرفت.

 پنج شنبه 13 فروردین 1394   180  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام سیدسعید تقوی امروز اظهار کرد: هر سال در ایام تعطیلات نوروز، ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر کشور طرح‌های متعددی را برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی به مرحله اجرا درمی‌آورند.
وی تصریح کرد: این رویه در استان سمنان نیز وجود دارد و امسال برای چهارمین سال پیاپی، طرح آرامش بهاری در شهرستان سمنان به مرحله اجرا رسید.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان افزود: سال گذشته، اجرای طرح آرامش بهاری در سطحی گسترده در استان‌های مختلف کشور مورد توجه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، مراجع عظام تقلید، نخبگان و عموم مردم قرار گرفت.
تقوی بیان کرد: امسال این طرح با تفاوت‌هایی نسبت به سال گذشته در سمنان اجرایی شده است تا بتوانیم خدمات خوبی در حوزه‌های دینی و مذهبی در راستای عملیاتی ساختن این طرح به مسافران نوروزی، زائران حرم امن رضوی و عموم مردم و شهروندان سمنانی ارائه دهیم.
وی اظهار کرد: طرح آرامش بهاری از 28 اسفند ماه در استان سمنان آغاز شده است و تا 15 فروردین ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار