• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

اجرای برنامه ها متنوع فرهنگی در بقاع و استقبال خوب مراجعین

اجرای برنامه ها متنوع فرهنگی در بقاع و استقبال خوب مراجعین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: طرح «آرامش بهاری» در راستای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در سمنان اجرایی شد و مورد استقبال مراجعین قرار گرفت.

 پنج شنبه 13 فروردین 1394   202  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام سیدسعید تقوی امروز اظهار کرد: هر سال در ایام تعطیلات نوروز، ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر کشور طرح‌های متعددی را برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی به مرحله اجرا درمی‌آورند.
وی تصریح کرد: این رویه در استان سمنان نیز وجود دارد و امسال برای چهارمین سال پیاپی، طرح آرامش بهاری در شهرستان سمنان به مرحله اجرا رسید.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان افزود: سال گذشته، اجرای طرح آرامش بهاری در سطحی گسترده در استان‌های مختلف کشور مورد توجه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، مراجع عظام تقلید، نخبگان و عموم مردم قرار گرفت.
تقوی بیان کرد: امسال این طرح با تفاوت‌هایی نسبت به سال گذشته در سمنان اجرایی شده است تا بتوانیم خدمات خوبی در حوزه‌های دینی و مذهبی در راستای عملیاتی ساختن این طرح به مسافران نوروزی، زائران حرم امن رضوی و عموم مردم و شهروندان سمنانی ارائه دهیم.
وی اظهار کرد: طرح آرامش بهاری از 28 اسفند ماه در استان سمنان آغاز شده است و تا 15 فروردین ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر