• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

ثبت وقف جدید در خیمه معرفت سمنان

ثبت وقف جدید در خیمه معرفت سمنان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان از ثبت یک وقف جدید در خیمه معرفت امامزادگان یحیی و علی بن جعفر(ع) شهرستان سمنان خبر داد.

 پنج شنبه 6 فروردین 1394   230  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت الاسلام سید سعید تقوی اظهار کرد: زهره سادات زرگر واقف خیر اندیش با حضور در خیمه معرفت امامزادگان یحیی و علی بن جعفر (ع) واقع در پارک 17 شهریور شهرستان سمنان یک باب آپارتمان مسکونی واقع در میدان امام رضا شهر سمنان به ارزش تقریبی بیش از یک میلیارد ریال وقف کرد.
وی همچنین در خصوص نیت این وقف ادامه داد: درآمد حاصل از این وقف جدید صرف هزینه های درمانی برای بیماران خواهد شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان افزود: این دومین سال متوالی است که به همت هیات امنا امامزادگان یحیی وعلی بن جعفر(ع) و با نظارت اداره اوقاف شهرستان سمنان خیمه معرفت این دو امامزاده واجب تعظیم که متشکل از غرفه های کودکانه، پاسخگویی به مسائل شرعی برادران و خواهران، همه واقف باشیم، چند رسانه ای و محصولات فرهنگی می باشد، برگزار می شود.
حجت الاسلام تقوی با بیان اینکه یکی از اهداف طرح نوروزی آرامش بهاری، معرفی وقف جدید به مسافران و زائران نوروزی است، تصریح کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در تلاش است تا با برگزاری هرچه بهتر این طرح نوروزی در شهرستان سمنان به این هدف برسد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار