• امروز سه شنبه یکم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

مسابقات قرآن شهرستان گرمسار برگزارشد

مسابقات قرآن شهرستان گرمسار برگزارشد

کارشناس فرهنگی اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان از برگزاری مرحله شهرستانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه خبرداد.

 دوشنبه 17 آذر 1393   138  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان حجت‌الاسلام و المسلمین رضا نفری در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: مسابقات قرآن کریم امسال با استقبال گسترده علاقمندان به قرآن برگزار شد.
وی ادامه داد: در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم شهرستان گرمسار 300 نفر به رقابت پرداختند.
نفری افزود: شرکت کنندگان در این مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت، ‌ترتیل، دعاخوانی و مدیحه سرایی در مقطع نوجوانان، جوانان و بزگسالان به رقابت پرداختند.
وی بیان کرد: از هر رشته چهار نفر به مرحله بعد این مسابقات راه پیدا خواهند کرد.
نفری در ادامه با اظهار خرسندی از برگزاری این مسابقات در شهرستان گرمسار تصریح کرد: امیدواریم برنامه‌های قرآنی در طول سال نیز با شکوه و استقبال مردم ولایمت مدار شهرستان گرمسار برگزار شود.
در ادامه این مراسم امام جمعه شهرستان آرادان گفت: قرآن باید سرلوحه زندگی روزمره مردم باشد.
حجت‌الاسلام‌ و المسلمین جلیل ‌شریفی‌نیا ادامه داد: شهرستان‌های گرمسار و آرادان از پتانسیل خوبی در زمینه‌ فعالیت‌های قرآنی برخوردار هستند.
وی با اشاره به اینکه باید برنامه‌های قرآنی در شهرستان‌های گرمسار و آرادان رشد داشته باشند، افزود: برای رسیدن به رشد فعالیت‌های قرآنی باید یک برنامه‌ریزی هدفمند داشته باشیم.
لازم به ذکراست مرحله شهرستانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمسار در آستان مقدس امامزاده علی اکبر(ع) شهرستان آرادان برگزارشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار