• امروز سه شنبه یکم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

اطاعت از رهبری درس عاشوراست

اطاعت از رهبری درس عاشوراست

امام جمعه موقت سمنان گفت: اطاعت از رهبری درس عاشوراست و کسی که «لبیک یا حسین (ع)» می‌گوید، باید از رهبرش حمایت کند.

 سه شنبه 6 آبان 1393   138  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر عبدوس عصر امروز در مراسم پرشور «لبیک یا حسین (ع)» در سمنان در امامزاده علی بن جعفر (ع) این شهر بیان کرد: حرکت نمادین تجمع عزاداران حسینی که امسال برای نخستین بار انجام شد و مردم شهر سمنان نوای «لبیک یا حسین» را یک‌صدا سر دادند، نشان از آن دارد که این مردم به سخن «هل من ناصر ینصرنی» اباعبدالله الحسین (ع) یک‌صدا پاسخ دادند و همگی آمده‌اند تا در این تجمع، حضوری عظیم داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه این برنامه هم‌زمان با ورود کاروان عاشورا به کربلا در سمنان اجرایی شد، گفت: امروز روز بیعت با اباعبدالله الحسین (ع)، سرور و سالار شهیدان است.
امام جمعه موقت سمنان افزود: امروز، روزی است که آمده‌ایم تا بگوییم یار و یاور این امام بزرگوار هستیم.
عبدوس با بیان اینکه مهم‌ترین پیام عاشورا امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: سعادت یاران امام حسین (ع) در گرو ولایت‌پذیری آنان بود؛ ما نیز باید گامی در جهت پشتیبانی از ولایت فقیه برداریم و اطاعت از رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
امام جمعه موقت سمنان حضور گرم مردم را نشانه عمل به وظیفه شرعی امر به معروف و نهی از منکر دانست و افزود: این حضور پرشور نشان از ولایت‌مداری و اطاعت از فرامین رهبری دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار