• امروز سه شنبه یکم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

«حمایت از ولایت» مهمترین پیام «لبیک یا حسین» است

«حمایت از ولایت» مهمترین پیام «لبیک یا حسین» است

امام جمعه موقت سمنان گفت: امروز لبیک به ولایت مقام معظم رهبری به منزله همان «لبیک یا حسین» است.

 سه شنبه 6 آبان 1393   198  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین محمدباقر عبدوس دقایقی پیش در تجمع بزرگ «لبیک یا حسین» در آستان مقدس امامزاده علی ابن جعفر الصادق (ع) سمنان اظهار کرد: امروز حسین زمان ما، مقام معظم رهبری است و لبیک به ایشان در واقع لبیک به حضرت سیدالشهدا (ع) است.
وی با اشاره به اینکه لبیک یا حسین شعار دائمی و پاسخ مردم ولایت دوست کشورمان به ندای «هل من ناصر ینصرنی» امام حسین (ع) است تصریح کرد: امروز مردم سراسر کشورمان جمع شده‌اند و با ندای «لبیک یا حسین» پشتیبانی خود را از ولایت امام خامنه‌ای اعلام کردند.
امام جمعه موقت سمنان با اشاره به هجمه‌های گسترده فرهنگی دشمنان استکباری علیه ملت ایران افزود: امروز ملت بزرگ و فهیم ایران با فریادهای لبیک یا حسین خود اعلام کردند که در برابر آتش‌بازی‌های جنگ فرهنگی و نبرد نرم دشمنان محکم ایستاده‌اند.
عبدوس تصریح کرد: این نواهای لبیک یا حسین در واقع لبیک یا خامنه‌ای و حاوی این پیام است که ملت بزرگ ایران لحظه‌ای رهبر و مقتدای زمان خود را تنها نمی‌گذارند.
وی عنوان کرد: ملت بزرگ ایران با نداهای لبیک با حسین اعلام کرده‌اند که در برابر توطئه‌ها و وسوسه‌های شیطانی ایستاده‌اند و هرگز مسیر خود را گم نمی‌کنند.
امام جمعه موقت سمنان بیان کرد: لبیک کلمه‌ای است که در پاسخ به درخواست یاری و در مقام تلبیه و اجابت گفته می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار