• امروز دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه استان به نحو مطلوب فعالیت می کنند

مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه استان به نحو مطلوب فعالیت می کنند

مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه استان در مناسبتهای مختلف طول سال به نحو مطلوب برنامه های فرهنگی را اجرا می کنند.

 شنبه 23 شهریور 1392   261  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین عبد ا... واحدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در دومین کنگره نکوداشت امامزادگان استان ضمن بیان مطلب فوق افزود: به منظور بهره برداری بهینه از فضای معنوی امامزادگان و در راستای نیل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطبهای فرهنگی جامعه نسبت به راه اندازی مراکز فرهنگی و قرآنی در بقاع شاخص سطح استان اقدام شده است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به فعالیتهای قرآنی این مراکز گفت: یکی از برنامه های مهم که در حال حاضر در دستور کار این مراکز قرار دارد اجرای طرح تربیت حافظان استان می باشد و با توجه به فعالیت این عزیزان و تبلیغات انجام شده استقبال خوبی از این طرح شده و عده زیادی در طرح ثبت نام کرده اند.
وی در ادامه با اشاره به استقبال بی نظیر مردم استان از برپایی خیمه های معرفت در بقاع متبرکه استان عنوان داشت: برپایی خیمه های معرفت از دیگر اقدامات مهم فرهنگی در بقاع متبرکه است و در این خیمه ها با استفاده از توان روحانیون دوره دیده و مسلط در نظر داریم تا با استفاده از فناوریهای نوین و برگزاری مسابقات نقاشی برای کودکان معرفت اقشار مختلف مردم را به مسائل دینی افزایش دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار