• امروز یک شنبه ششم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

معرفی نفرات برتر مسابقه دانش افزایی سامانه

معرفی نفرات برتر مسابقه دانش افزایی سامانه

نفرات برتر مسابقه دانش افزایی سامانه جامع اطلاعات و مدیریت موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان مشخص شدند.

 دوشنبه 28 مرداد 1392   399  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین عبداله واحدی ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این مسابقه گفت: هدف از برگزاری مسابقه، دانش افزایی ،تبادل تجربیات بین کارکنان سطح استان و در اصل نوعی خودآزمایی کارکنان است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به اهمیت استفاده از فناوریهای نوین در انجام وظایف محوله افزود: با توجه به وسعت و گستردگی فعالیتها بدون استفاده از سیستمهای مناسب و روزآمد قادر به مدیریت موقوفات و بقاع متبرکه به نحو احسن نخواهیم بود .
وی در ادامه عنوان داشت: بهره برداری از سامانه جامع یکی از تحولات اساسی در سازمان اوقاف و امور خیریه است که در نوع خود کم نظیر می باشد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در ادامه بیان کرد: با بهره گیری از اين سامانه، آمار همه موقوفات و رقبات و متوليان، بقاع متبرکه و میزان درآمد هر یک به صورت متمرکز قابل دستيابي است.
حجت الاسلام واحدی در ادامه گفت: با توجه به قابلیتهای موجود در سامانه لازم است تمامی کارکنان ادارات به طور کامل بر آن تسلط یابند.
وی برگزاری کارگاههای آموزشی و مسابقات دانش افزایی را از مهم ترین ابزارهای بالابردن تسلط کاربران برشمرد و افزود: به منظور افزایش تسلط کاربران و هم افزایی بیشتر در نظر داریم برگزاری مسابقات دانش افزایی را به صورت تخصصی تر در گروههای 6 گانه ادامه دهیم.
پس از برگزاری رقابت بین شرکت کنندگان مسابقه دانش افزایی سامانه جامع نفرات برتر این مسابقه جهت اعزام به مرحله منطقه ای مشخص شدند.
در این مسابقه که راس ساعت 16 روز دوشنبه بیست و یکم مرداد ماه سال جاری در محل امامزاده یحیی(ع) سمنان برگزار شد 63 نفر از کارکنان ادارات سطح استان در 6 گروه به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر جهت اعزام به مرحله منطقه ای مشخص شدند.
 بر اساس این گزارش حجت الاسلام والمسلمین سید محمد میر حسینی سرپرست اداره شهرستان سمنان با کسب 80 امتیاز در رشته عمومی حائز رتبه برتر استان شد.
در رشته اجارات محمد تقی رهایی از اداره کل با کسب 82.5 امتیاز اول و آقای حسین صلواتیان با کسب 65 امتیاز دوم و در رشته مالی ایمان واحدی از بسطام با کسب 82.5 امتیاز نفر برتر شدند.
در رشته حقوقی خانم فاطمه زیبا قاسمی از شاهرود با کسب 100 امتیاز، در رشته ثبتی خانم نوشین متولی از گرمسار با کسب 80 امتیاز و در رشته فرهنگی خانم سمیه زارعین از اداره اجرایی سمنان با کسب 100 امتیاز برتر شدند.
لازم به ذکر است در این مسابقه اداره اجرایی شهرستان سمنان با کسب 440 امتیاز به عنوان اداره برتر مشخص شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار