• امروز چهارشنبه بیستم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

فرهنگ‏‌سازی وقف؛ مستلزم همکاری همه رسانه‌‏ها و مردم

فرهنگ‏‌سازی وقف؛ مستلزم همکاری همه رسانه‌‏ها و مردم

در بازدید مدیرکل اوقاف استان سمنان از دفتر خبرگزاری فارس در این استان مطرح شد که فرهنگ‏‌سازی وقف در جامعه، مستلزم همکاری همه رسانه‌‏ها و مردم است.

 دوشنبه 28 مرداد 1392   290  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‏‌الاسلام عبدالله واحدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از دفتر خبرگزاری فارس استان سمنان بازدید کرد.وی در این بازدید، نشستی صمیمانه با مدیر و خبرنگاران خبرگزاری فارس استان سمنان داشت و پس از تبریک روز خبرنگار به اصحاب پویاترین، فعال‏‌ترین و پربازدیدترین رسانه استان، پای سخنان مدیر این خبرگزاری نشست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در نشستی در اتاق جلسات شهدای خبرگزاری فارس، ضمن مثبت ارزیابی کردن روند خبررسانی و تولید محتوا در این خبرگزاری، از فعالیت‏‌های مدیر، خبرنگاران و کارکنان این خبرگزاری قدردانی کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در حاشیه این نشست در گفت‏‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار کرد: فرهنگ وقف در برهه کنونی آن‌طور که باید و شاید بین مردم استان سمنان نهادینه نشده است.
واحدی افزود: رسانه‏‌ها به خصوص خبرگزاری فارس می‏‌توانند در این زمینه کمک حال اوقاف و امور خیریه استان سمنان باشند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ادامه داد: خبرگزاری فارس با توجه به تخصصی که در حوزه‌‏های عقیدتی و مذهبی دارد، به خوبی می‏‌تواند در این زمینه ورود پیدا کند.
واحدی با بیان اینکه این اداره کل از نظرات مشورتی مدیر و خبرنگاران خبرگزاری فارس سمنان استقبال می‏‌کند، گفت: باید شیوه و نحوه فرهنگ‏‌سازی با دید ریزبینانه و موشکافانه خبرنگاران مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: بدون شک، نکات ریزی که توسط این مجموعه مورد نظر قرار می‏‌گیرد، کلید رفع مشکلات موجود و توسعه فرهنگ وقف خواهد بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در پایان با سرکشی از بخش‏‌ها و گروه‏‌های مختلف خبری خبرگزاری فارس استان سمنان، متن یادبودی را در بخش ویژه «نام‏ها و یادها» خبرگزاری فارس استان به نگارش درآورد.
فرهنگ وقف نهادینه نشده است. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار