• امروز شنبه بیست و پنجم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

فرهنگ‏‌سازی وقف؛ مستلزم همکاری همه رسانه‌‏ها و مردم

فرهنگ‏‌سازی وقف؛ مستلزم همکاری همه رسانه‌‏ها و مردم

در بازدید مدیرکل اوقاف استان سمنان از دفتر خبرگزاری فارس در این استان مطرح شد که فرهنگ‏‌سازی وقف در جامعه، مستلزم همکاری همه رسانه‌‏ها و مردم است.

 دوشنبه 28 مرداد 1392   308  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‏‌الاسلام عبدالله واحدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از دفتر خبرگزاری فارس استان سمنان بازدید کرد.وی در این بازدید، نشستی صمیمانه با مدیر و خبرنگاران خبرگزاری فارس استان سمنان داشت و پس از تبریک روز خبرنگار به اصحاب پویاترین، فعال‏‌ترین و پربازدیدترین رسانه استان، پای سخنان مدیر این خبرگزاری نشست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در نشستی در اتاق جلسات شهدای خبرگزاری فارس، ضمن مثبت ارزیابی کردن روند خبررسانی و تولید محتوا در این خبرگزاری، از فعالیت‏‌های مدیر، خبرنگاران و کارکنان این خبرگزاری قدردانی کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در حاشیه این نشست در گفت‏‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار کرد: فرهنگ وقف در برهه کنونی آن‌طور که باید و شاید بین مردم استان سمنان نهادینه نشده است.
واحدی افزود: رسانه‏‌ها به خصوص خبرگزاری فارس می‏‌توانند در این زمینه کمک حال اوقاف و امور خیریه استان سمنان باشند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ادامه داد: خبرگزاری فارس با توجه به تخصصی که در حوزه‌‏های عقیدتی و مذهبی دارد، به خوبی می‏‌تواند در این زمینه ورود پیدا کند.
واحدی با بیان اینکه این اداره کل از نظرات مشورتی مدیر و خبرنگاران خبرگزاری فارس سمنان استقبال می‏‌کند، گفت: باید شیوه و نحوه فرهنگ‏‌سازی با دید ریزبینانه و موشکافانه خبرنگاران مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: بدون شک، نکات ریزی که توسط این مجموعه مورد نظر قرار می‏‌گیرد، کلید رفع مشکلات موجود و توسعه فرهنگ وقف خواهد بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در پایان با سرکشی از بخش‏‌ها و گروه‏‌های مختلف خبری خبرگزاری فارس استان سمنان، متن یادبودی را در بخش ویژه «نام‏ها و یادها» خبرگزاری فارس استان به نگارش درآورد.
فرهنگ وقف نهادینه نشده است. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار