• امروز دوشنبه هفنم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

محفل انس با حضور قاری مصری در مسجد بلال دامغان برگزار شد

محفل انس با حضور قاری مصری در مسجد بلال دامغان برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری ممتاز مصری استاد علی محمود محمد الشمیس در مسجد بلال دامغان برگزار شد.

 جمعه 28 تیر 1392   398  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت الاسلام جاهد نجفی عمران ضمن بیان مطلب فوق افزود: به منظور بهره مندی مومنین از برکات ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری استاد علی محمود محمد الشمیس همزمان با نماز ظهر و عصر روز 5 شنبه 27 تیر ماه مصادف با نهم ماه مبارک رمضان در مسجد بلال دامغان برگزار شد.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه دامغان در حاشیه برگزاری این محفل با اشاره به راز ماندگاری و اثرگذاری قرآن عنوان داشت: با کمی تامل در بیانات اندیشمندان و دانشمندان بزرگ دنیا به این نکته پی خواهیم برد که قرآن کریم دارای 2 ویزگی شاخص است.
وی در ادامه به تشریح این دو ویژگی پرداخت و گفت: ویژگی اول کتاب آسمانی ما مسلمانان این است که آسان است ولی سبک نیست و ویژگی دیگر آن این است که وزین و گرانبهاست ولی سخت و دشوار نیست.
حجت الاسلام نجفی در ادامه مباحث خود افزود: دو ویژگی موجب دل پذیری قرآن میشود و به همین جهت است که همگان را به خود جذب کرده و ماندگار می شود.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه دامغان در پایان تصریح کرد: با توجه به این نکات مهم انسان باید از فرصت پیش آمده در ماه مبارک رمضان استفاده کرده و از این ویژگیها نهایت بهره مندی را داشته باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار